Dunk n Beat شما را با ریتم و ملودی آهنگ های محبوب خود به شور و شوق بازی متفاوت و مهیجی از بسکتبال دعوت میکند. نشانه بگیر و با ملودی توپ ها را پرتاپ کن. این بازی که ساخته شده توسط استدیو بازیسازی معروف و آشنای سنگاپوری یعنی AMANOTES است توانسته با استفاده از تلفیق دو جزء پر نشاط و سرزنده، یعنی موسیقی و ورزش در کنار هم، تجربه ای منحصر به فرد را برای بازکن خود به ارمغان آورد. با این بازی شما ساعت ها سرگرم خواهید شد و از زندگی روزمره و خسته کننده، برای چند لحظه هم که شده خارج می شوید. پس در صورتی که از بازی های مهیج و شادی آور لذت میبرید و دوست دارید به شکل تفننی در اوقات فراغت بازی کنید، این بازی بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

دانلود Dunk n Beat 1.5.0 – بازی موزیکال پرش موزیکالی اندروید

این بازی با استفاده از آرشیو کاملی از موزیک های معروف و محبوب توانسته از یک محبوبیت منحصر به فردی بهره ببرد و خاطره ای به یاد ماندنی را برای گیمر خود رقم بزند. در بازی از چندین مرحله متفاوت با سطح دشواری گونهاگون تشکیل شده تا در هر لحظه شما را مورد آزمایش قرار دهید و به چالش بکشد. نشانه بگیرید و تلاش کنید تا توپ ها را دقیقاً وسط سبد پرتاپ کنید تا امتیاازت بالا و هدیایی ارزشمند کسب کنید و به بالای صدر جدول گیمر های برتر بروید. همچنین از بازی به تقوت تمرکز و دقت شما نیز کمک خواهد کرد.

اجرا این بازی بدون نیاز اتصال به اینترنت است. پس اگر در روز زیاد به انتظار می نشینید یا شغلی استرس زا دارید، همین حالا بازی Dunk n Beat را دانلود کنید تا نه تنها حوصله تان دیگر سر نرود، بلکه هیجان و سرزندگی به زندگیتان تزریق خواهید کرد.این بازی به گوگل پلی متصل خواهد شد تا با کسب امتیازات، رتبه جهانی گیم شما ارتقا پیدا کند. رتبه این بازی در گوگل پلی با محبوبیت ۴٫۴ از ۵ بوده است.