Last Shelter Survival بازی استراتژیکی در سبک بازی های راز بقا ست که شما را در وحشتناک ترین لحظات و موقعیت قرار می دهد تا برای زنده ماندن بجنگید. این بازی ساخته شده توسط استدیو بازیسازی IM30 TECHNOLOGY LIMITED ست که توانسته با استفاده از گرافیک جذاب خود، از محبوبیت خوبی بین دیگر گیمر ها برخوردار شود. در دنیا این بازی ویروس خطرناکی شیوع پیدا کرده که انسان ها را به زامبی های خطرناک و خونخواری بدل میکند. شما باید تلاش کنید تا زامبی ها را از بین ببرید تا خطر زامبی شدن دیگر انسان ها کاهش دهید. هم باید بجنگید هم باید زنده بمانید. این همان بخش جذاب این بازیست. فکر میکنید در چنین شرایط سخت و بدون مواد غذایی کافی و یا جای گرم و راحت، میتوانیدد زنده بمانید و به یک قهرمان تمام عیار تبدیل شوید؟

دانلود Last Shelter Survival 2.61.1 – بازی استراتژیکی آخرین پناهگاه اندروید

همچنین باید از بازمندگان و نجات یافته ها دفاع و محافظت کنید تا نسل بشری همچنان باقی بماند و بتوانید یک دنیا جدید را دوباره از اول بسازید. باید انواع تجهیزات را در حین مبارزات و گردش هایتان حمع آوری کنید تا پایگاه نجات خودتان را گسترش دهید و انسان های بیشتری را از این ویروس خطرناک و خونخوار نجات دهید. همچنین میتوانید از دیگر کاربران آنلاین کمک بگیرید تیم بشید. در این بازی تمام بازمندگان انسان های آنلاین و حقیقی هستند که مثل شما در این جهان خوفناک گیر کرده اند.

با پیروزی در هر مرحله و کسب امتیازات میتوانید برای کارکتر محبوبتان لباس و وسایل بخرید و یا با ارتقا قدرتش او را به بالای صدر جدول کارکتر های قدرتمند برسانید.اجرا این بازی نیازمند اینترنت است و همین شما را برای یک رقابت آنلاین و حقیق آماده خواهد کرد. اگر از بازی با هوش مصنوعی و برنامه ریزی خسته شده ای و می خواهید خودتان را با گیمر های با تجربه و واقعی محک بزنید قطعا بازی استراتژیک و راز بقا Last Shelter Survival بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.