Moviebase Prime اپلیکیشنی ست که توانسته آرشیو کاملی از بسیاری فیلم و سریال های محبوب و مردمی را برای استفاده کنندگان خود تهیه کنید. در این برنامه شما میتوانید بدون دشواری و یا جستجو زیاد، در کمترین زمان و با سرعت تمام، اطلاعاتی جامع درباره تمامی فیلم و سریال ها پیدا کنید و از آن ها مطلع شوید. این اطلاعات کامل و دقیق را تنها با سرچ تیتر یا اسم کارگردان فیلم می توانید در چند ثانیه به دست بیاورید. همچنین می توانید برنامه را شخصی سازی کنید. به این شکل که فیلم های جدید در ژانر و سبک موردعلاقه تان را معرفی کند یا در صورتی که مارگدرانی تصمیم به ساخت فیلمی جدید یا فیلمش را اکران کرده، زودتر از همه با خبر شوید و به تمامی نقد های صورت گرفته دسترسی داشته باشید.

دانلود Moviebase Prime 4.9.0 – برنامه ردیاب و اطلاعات فیلم مخصوص اندروید

همچنین می توانید نظرات و کامنت دیگران را درباره فیلم ببینید و بتوانید جدا از یک قضاوت حرفه ای، درباره میزان سرگرمی و جذابیت فیلم هم مطلع شوید. شما با این اپلیکیشن مروری از طریق کاتالوگ های جهانی در میان تمامی آثار موجود خواهید داشت. می توانید فیلم های موردعلاقه خودتان را علامت گذاری کنید و به ایجاد یک لیست سفارشی از فیلم ها دست بزنید. همچنین می توانید از توصیه ها و معرفی هایی که بر اساس هوش مصنوعی برنامه، و آنالیز مرور و جستجو های شما داده شده، فیلمی را انتخاب کنید و همه چیز را قبل از گذراندن زمان صرف دیدنش، بخوانید و با یک دید باز به تماشا فیلم موردنظر بپردازید.

اگر از جستجو در چندین سایت سینمایی خسته شدید و دنبال برنامه ای خبری برای سینما هستید، این برنامه می توانید بهترین اپلیکیشن برای سینما دوستان و فیلم بازان باشد. پس همین حالا این برنامه را دانلود کنید تا بهتر از هر کسی تمام نقاط ضعف و قوت فیلم ها را بدانید.