Prison Empire Tycoon – Idle Game بازی مدیریتی تفننی و کلیکر است که توانسته با استفاده از یک سوژه اجتماعی و منحصر به فرد از محبوبیت ویژه ای برخوردار شود. در این بازی شما در نقش مدیر یک زندان آشفته و خطرناک هستید که تلاش می کنید تا زندگی را برای این زندانیان شاد تر کنید. بسیاری از این زندانی ها محکوم به حبس ابد هستند یا بعد از چند سال قادر است آزاد شود. در صورتی که زندانی های شما محکوم به حبس ابد نباشند و بعد از مدتی قرار به آزادی آن ها باشد، شما باید تلاش کنید تا آن ها را به سوی یک زندگی سالم سوق دهید و از سلامت روحی و جسمانی شان اطمینان حاصل کنید. اما در صورتی که زندانی شما محوم به حبس ابد باشد باید برای او سرگرمی های مهیج درست کنید.

دانلود Prison Empire Tycoon 2.7.1 – بازی کلیکی امپراطوری زندان اندروید

شما باید سعی کنید برای تمامی زندانیان یک زندگی مفرح و شاد درست کنید. اگر یک نارضایتی وجود داشته باشد، میتواند باعث شورش های مرگبار یا فرار های زندان شود. هرچه شما زندانی هایی سالم و شادی را بتوانید به جامعه تحویل دهید، از سوی دولت هدیاای و امتیازات بیشتری کسب خواهید کرد. و  با این امتیازات زندگی بهتری را برای دیگر زندانی ها خواهید ساخت.  انسانیت، همدردی و از طرفی مدریت، نظم و مسئولیت پذیری، محور اصلی داستان این بازی کلیکر تفننی ست. در صورتی که از بازی های تفننی معمولی و با سوژه های یکسان خسته شدید قطعا این بازی میتوانید بهترین انتخاب برای شما باشد.

اجرا این بازی بدون نیاز اتصال به اینترنت است. پس اگر در روز زیاد به انتظار می نشینید یا شغلی استرس زا دارید، همین حالا بازی Prison Empire Tycoon – Idle Game را دانلود کنید تا نه تنها حوصله تان دیگر سر نرود، بلکه هیجان و سرزندگی به زندگیتان تزریق خواهید کرد.این بازی به گوگل پلی متصل خواهد شد تا با کسب امتیازات، رتبه جهانی گیم شما ارتقا پیدا کند. رتبه این بازی در گوگل پلی با محبوبیت ۴٫۳ از ۵ بوده است.