TEPPEN یک بازی هیجان انگیز و مهیج در سبک بازی های کارتی ست که با گرافیک خود، توانسته به یک گیم پلی کاملاً منحصر به فرد تبدیل شود. این بازی که توسط استودیو بازی سازی GungHoOnlineEntertainment برای دستگاه های اندروید تهیه شده، توانستیک مکانیزم متفاوت برای بازی کارتی خود ترتیب ببیند. همین تغییر و تفاوت، این بازی را از کلیشه ها و تکرار های همیشگی و خسته کننده بازی های کارتی دور می سازد. در این بازی شما میتوانید یک شخصیت را به عنوان قهرمان و کارکتر خودتان انتخاب کنید. سپس در شروع به مبارزه با دیگر قهرمانان آنلاین حقیقی کنید، تا ابرقهرمان حقیقی مشخص شود.هر کار معنایی جادویی و قدرت منحصر به فرد خودش را دارد. روی زمان بندی و برنامه خودتان برای استفاده از کارت هایتان فکر کنید تا به قوی ترین قهرمان گیمر ها بدل شوید.

دانلود TEPPEN 6.1.0 – بازی کارتی تپن اندروید

شما باید تلاش کنید ۳۰ بار با کارت های خودتان بر رقیبتان پیروز شوید و او را شکست دهید. در صورتی که پس از سی باز شکست عدد عمر او به ۰ برسد، شما پیروز آن مرحله از بازی بودید. با رد کردن هر چه بیشتر موانع و مراحل، دشواری بازی بیشتر می شود و رقبایی که با شما به مبارزه می پردازند حرفه ای تر و با تجربه تر خواهند بود.حواستان باشد قبل از انتخاب قهرمانتان در ابتدا TEPPEN، به خوبی تمام مهارت ها و قابلیت های او را سبک و سنگین کنید تا به درستی کارکتر خودتان را انتخاب کنید و بعداً در هنگام خرید کارت دچچار مشکل نشوید. هر کارکتر و قهرمان خصوصیت فردی و شخصی خودش را دارد.

شما با کشتن هر چه بیشتر رقبا از امتیازات بیشتری برخوردار خواهید شد که میتوانید کارکتر خودتان را ارتقا دهید و یا برایش لباس و وسایل مناسب و مورد نظرش را خریداری کنید. تمام تلاشتان بکنید تا به صدر جدول قهرمانی بروید و به یک ابر قهرمان افسانه ای تبدیل شوید.