Tegra: Crafting Survival Shooter یک بازی ماجراجویی جذاب است که توانسته با بهره گیری از گرافیک و طراحی ظریف، به یکی از بازی های محبوب گیمرها بدل شود. در این بازی ماجراجویی که توسط استادیو روسی Avega Games تهیه شده میتواند ساعت ها شما را سرگرم و مجذوب گرافیک سه بعدی خود کند. در این بازی اولین نکته ای که به چشم هر بازیکنی خواهد آمد همین گرافیک و طراحی سه بعدی، با کیفیت و ظریف آن است، به حدی که ممکن است در حین بازی حواستان به مناظر زیبا بازی پرت شود و از مبارزات خودتان غافل شوید. برای ساخت این گرافیک یبا این استادیو بازی سازی، از تکنولوژی مدل سازی استفاده کرده تا حد ممکن حرکات و مناظر را طبیعی و واقعی جلوه دهد.

دانلود 1.1.24 Tegra: Crafting Survival Shooter – بازی ماجرایی تگرا اندرویددر این بازی شما یک مامور ویژه سازمان جاسوسی و ویژه هستید که شما را به یک سرزمین افسانه ای و عجیب فرستاده تا نیرو های شیطانی را از بین ببرید.در حالی که این سرزمین ها زیبا و خوش منظره هستند اما جایی پر از موجودات ترسناک و اهریمنی مثل اسکلت های زنده شده و یا شیاطین و هسولا هاست. پس باید بسیار مراقب خودتان باشید تا در دام این اهریمنان نیفتید. نه تنها باید تلاش کنید که توسط دشمنان کشته نشوید بلکه باید مواد غذایی و نیاز های زندگیتان مثل آتش و غیره را هم فراهم کنید. شما در این سرزمین گیر کردید و برای زنده ماندن خود باید تمام تلاشتان را بکنید. این یک بازی راز بقاست.

اجرا این بازی بدون نیاز اتصال به اینترنت است. پس اگر در روز زیاد به انتظار می نشینید یا شغلی استرس زا دارید، همین حالا بازی Tegra: Crafting Survival Shooter را دانلود کنید تا نه تنها حوصله تان دیگر سر نرود، بلکه هیجان و سرزندگی به زندگیتان تزریق خواهید کرد.این بازی به گوگل پلی متصل خواهد شد تا با کسب امتیازات، رتبه جهانی گیم شما ارتقا پیدا کند