Hijacker Jack یک بازی هیجان انگیز با وجود کلی جلوه های ویژه و اکشن است که ساعت ها شما را مشغول فرار از دست پلیس خواهد کرد. در این بازی شما در نقش یک سارق تحت تعقیب هستید که از دست قانون فرار میکند. این بازی که توسط استودیو محبوب بازی سازی کشور مالت یعنی New IDEA Games تهیه شده، توانسته با امتیاز ۴٫۱ از ۵۰ در گوگل پلی، نظر گیمر ها را به خود جذب کرده و محبوب بازی کننده ها شده. در این بازی شما جای کارکتر و شخصیت منحصر به فردی نیستید، بلکه مثل یک نویسنده قرار است جریان و روند روایت یک داستان را انتخاب کنید و بسازید. شما با تصمیم گیری و انتخاب خوب از بد، داستان بازی را تغییر میدهید.

دانلود Hijacker Jack 3.61 – بازی اکشن سارق تحت تعقیب اندروید

این بازی خوش دست با گرافیک طبیعی و ظریف خود، میتواند شما را غرق در محیط و جهان بازی کند و برای شما خاطره و تجربه ای به یاد ماندنی را به ارمغان آورد. تیم سازنده این بازی تلاش کرده تا با سافتاده از صحنه و جلوه های ویژه و اکشن، بتواند سحنه های هیجان انگیز یک تعقیب واقعی را برای شما شبیه سازی کنند. با این بازی آدرنالین را در تمامی رگ های خونی تان حس خواهید کرد.

با پیروزی در هر مرحله و کسب امتیازات میتوانید برای کارکتر محبوبتان لباس و وسایل بخرید و یا با ارتقا قدرتش او را به بالای صدر جدول کارکتر های قدرتمند برسانید. اجرا این بازی بدون نیاز اتصال به اینترنت است. پس اگر در روز زیاد به انتظار می نشینید یا شغلی استرس زا دارید، همین حالا بازی Hijacker Jack را دانلود کنید تا نه تنها حوصله تان دیگر سر نرود، بلکه هیجان و سرزندگی به زندگیتان تزریق خواهید کرد.این بازی به گوگل پلی متصل خواهد شد تا با کسب امتیازات، رتبه جهانی گیم شما ارتقا پیدا کند.