Charterstone: Digital Edition یک بازی تخته ای و سرگرم کننده است که به شما امکان ساخت دهکده و روستا رویایی تان را میدهد تا جهان خودتان را بسازید. در این بازی شما در نقش یک پادشاه مهربان و عادل هستید که تصمیم گرفتید دهکده خودتان را دقیقاً آنطوری تهیه کنید که دوست دارید. سبک بازی را میتوان استراتژیک و مدریتی نیز دانست شما باید کارگران را استخدام کنید و به درستی آن ها را آموزش دهید و مدریت کنید تا با یک برنامه ریزی از پیش تصمیم گرفته شده، برای آنها ماموریت و پروژه های مناسبی را ترتیب دهید تا روستایتان را پیشرفته تر کنند.

دانلود Charterstone: Digital Edition 1.1.3 – بازی تخته ای مدیریتی منشور اندروید

این بازی با خط داستانی قوی و تاثیر گذار خود، میتواند شما را ساعت ها سرگرم کند.  شما باید ساختمان های بلند و کوتاه بسازید و یا مزارع را گسترش دهید و به محصولات برسید، مردمان دهکده تان را راضی نگه دارید و در صورت به وجود آمدن اختلافات بین شهروندان، به رفع آن بپا خیزید. در این بازی ۶ شخصیت اصلی وجود دارد که میتوانید یکی را به عنوان کارکتر محبوب خودتان انتخاب کنید و او را به یک پادشاه یا ملکه مهربان و عادل بدل کنید.

با پیروزی در هر مرحله و کسب امتیازات میتوانید برای کارکتر محبوبتان لباس و وسایل بخرید و یا با ارتقا قدرتش او را به بالای صدر جدول کارکتر های قدرتمند برسانید.اجرا این بازی بدون نیاز اتصال به اینترنت است. پس اگر در روز زیاد به انتظار می نشینید یا شغلی استرس زا دارید، همین حالا بازی Charterstone: Digital Edition را دانلود کنید تا نه تنها حوصله تان دیگر سر نرود، بلکه هیجان و سرزندگی به زندگیتان تزریق خواهید کرد.این بازی به گوگل پلی متصل خواهد شد تا با کسب امتیازات، رتبه جهانی گیم شما ارتقا پیدا کند. رتبه این بازی در گوگل پلی با محبوبیت ۳٫۶ از ۵ بوده است.