PolyLines 3D یک بازی خوش دست و جالب پازلی است که با کمک خطوط های نئونی، شما را برای ساخت یک طرح سه بعدی و جذاب به چالش خواهد کشید. این بازی که ساخته شده توسط یک استدیو بازیسازی خلاق و مستقل به نام onartsoft است.پایه گذار این استدیو بازیسازی تازه کار، یک زوج جوان اوکراینی ست که برای اولین بار چنین بازی و برنامه ای را منتشر کرده است. هرچند که ساخت این بازی به هیچ عنوان ساده نبوده و ساعت ها و ماه ها به تلاشی بی وقفه نیازمند بوده، اما نتیجه آن یک بازی آسان و مناسب تمام سنین شده است.

دانلود PolyLines 3D 1.1.0 – بازی پازلی خطوط سه بعدی چندگانه اندروید

در این بازی پازل ها در هوا معلق هستند و شما باید تلاش کنید تا این اشکال نامنظم و نامرتب را به شکلی قابل درک و زیبا تبدیل کنید. این اشکال ها از ۱۰ تا ۱۰۰ خط تشکیل شده اند و شما با کشیدن انگشتانتان بر روی این خطوط آنها را متصل بهم میکنید و شکل موردنظرتان را میسازید. سختی این بازی در آنجاست که تعداد حرکات شما محدود است و با پیشروی هرچه بیشتر در مراحل ، این محدودیت بیشتر به چشم میخورد. با چرخاندن تصویرتان، شکل حقیقی آن را پیدا کنید.استفاده از نور های نئونی و موسیقی آرامشبخش، لذت این بازی را دو چندان کرده است. با کمک این بازی، خواهید توانست استرس و اضطراب را از خود دور سازید و آرامش را کسب کنید.

اجرا این بازی بدون نیاز اتصال به اینترنت است. پس اگر در روز زیاد به انتظار می نشینید یا شغلی استرس زا دارید، همین حالا بازی PolyLines 3D را دانلود کنید تا نه تنها حوصله تان دیگر سر نرود، بلکه آرامش را به زندگیتان تزریق خواهید کرد.این بازی به گوگل پلی متصل خواهد شد تا با کسب امتیازات، رتبه جهانی گیم شما ارتقا پیدا کند. رتبه این بازی در گوگل پلی با محبوبیت ۴٫۲ از ۵ بوده است.