Doctor Kids 2 یک بازی ساده و آموزشی است که میتواند کودک شما را برای ساعت ها سرگرم کند تا بیماران و مریض ها را با وسایل پزشکی فانتزی نجات دهد و درمان کند. در این بازی سعی شده تا با افزایش آرشیو آیتم های پزشکی، کودک را سرگرم کند و به او آموزش های مفیدی دهد. به شما میکروسکوپی داده خواهد شد تا باکتری و میکروب ها را مشاهده کنید و با بازی پازل، آن ها را از بین ببرید. و یا ممکن است ویروس ها به مریضان شما حمله میکنند و شما با استفاده از شلیک به سوی شان، تمامی آن ها را خواهید کشت و بیماران تان را نجات خواهید داد.

دانلود Doctor Kids 2 1.26 – بازی کودکانه پزشک کودکان 2 اندروید

این بازی که توسط استودیو بازیسازی محبوب کودکانه FM by Bubadu تولید شده، با استفاده از گرافیک شاداب و سر زنده و رنگی رنگی توانسته به یکی از بازی های موردعلاقه کودکان بدل بشود.همچنین موسیقی این بازی بسیار سرزنده و بامزه است و کودک میتواند با آن همخوانی کند و از آن لذت ببرد. این بازی با استفاده از ظرافت و دقت خود توانسته رتبه عالی ۴٫۱ از ۵٫۰ گوگل پلی را به خود اختصاص دهد.

این بازی متشکل از چندین مینی گیم است و با پیروزی در هر یک از آن ها به عبور از مرحله ای که در آن هستید کمک میکند. در صورت عبور از مراحل ، سطح دشواری بازی افزایش میباد و چیز های بیشتری را به کودک شما آموزش میدهد، من جمله مددکاری ، راندن آمبولانس و… اگر این بازی را از دید یک کودک ببینید میتوانید به هیجان و شادی آن پی ببرید.پس اگر کودکی دارید و یا با کودکان زیادی در ارتباط هستید، این بازی میتواند انتخاب بسیاری مناسبی برای شما باشد، تا هم کودک را شاداب و سرگرم کنید و هم کلی چیز درباره پزشکی و بیماران و خطرات میکروب و ویروس را به او آموزش دهید.