HellCopter یک بازی آرکید فوق العاده جذاب و مهیج است که شما را به عضو یک ارتش هوایی بسیار قدرتمند در خواهد آورد و آموزش های ارتشی به شما خواهد داد. در این بازی شنا در نقش یک نیرو ماهر و با تجربه مامور ویژه هستید. روزی به شما یک ماموریت بسیار مهم و خطرناک داده شد. در این ماموریت شما باید به پایگاه دشمنان، خلافکاران و تروریست ها وارد شوید و تمامی آن ها را دستگیر و یا نابود کنید. باید مراقب باشید که به گونه ای وارد این پایگاه ها بشوید که دشمنان متوجه حضور شما نشوند و بتوانید به راحتی عملیات نابودی را انجام دهید، در غیر این صورت باید سلاح تان را بدست بگیرید و با کشتن تک به تک تروریست ها، زندگیتان را به خطر بیاندازید.

دانلود HellCopter 1.8.31 – بازی آرکید هلیکوپتر جهنمی اندروید

اما چگونه میتوان بدون جلب توجه وارد این پایگاه های امنیتی و مخفی شد؟ توجه کنید که دشمنان به خوبی میدانند خطر نفوذ دشمنان از راه مسیر های زیر زمینی ست، پس از با این روش هیچ شانسی نخواهید داشت. بهترین روش، پراواز بر فراز این پایگاه ها به وسیله یک هلیکوپتر قوی و قدرتمند است . شما سوار بر هلیکوپتر هستید و تلاش میکنید تا در حالی که در آسمان هستید، به دشمنان شلیک کنید و یا نارنجک بندازید تا آن ها را به هلاکت برسانید. هدف گیری مهم ترین مهارتی ست که در این بازی موراستفاده شما قرار خواهد گرفت . پس حواستان را خوب جمع کنید و سعی کنید با سرعت و دقت هدف بگیرید و شلیک کنید.

با کمک این بازی شما دقت و تمرکز را به خوبی یاد خواهید گرفت. پس هدف گیری کنید و تمامی تروریست ها را به نابودی بکشانید.اجرا این بازی بدون نیاز اتصال به اینترنت است. پس اگر در روز زیاد به انتظار می نشینید یا شغلی استرس زا دارید، همین حالا بازی HellCopter را دانلود کنید تا نه تنها حوصله تان دیگر سر نرود، بلکه هیجان و سرزندگی به زندگیتان تزریق خواهید کرد