دانلود اینستاگرام پلاس جدید Instagram plus 1.71 اندروید
4.7 15300

اطلاعات اپلیکیشن

نام Instagram Plus
ورژن 1.60
آخرین بروزرسانی ۲۸ دی ۱۳۹۹
نسخه اندروید مورد نیاز 2.1
نیاز به روت ندارد
نیاز به دیتا ندارد

Instagram Plus – اینستاگرام پلاس یک نسخه اصلاح شده از نسخه رسمی اینستاگرام اصلی  با تعدادی ویژگی اضافی است. اگر از کاربران این برنامه ی پرطرفدار باشید مسلما از محدودیت های آن در هنگام کار با پست ها و بزرگنمایی تصاویر و دانلود استوری و پست های دیگران مطلع هستید. برای برداشتن این نوع محدودیت ها میتوانید از نسخه های غیررسمی اینستاگرام، مانند جی بی اینستاگرام یا Instagram plus استفاده کنید. البته برای نصب این نسخه ، باید کاملا مطمئن شوید که نسخه ی رسمی اینستاگرام را همزمان روی دستگاهتان نصب نکرده اید.

کافیست از کاربران حرفه ای و پابرجای اینستاگرام باشید تا نیاز خود به برنامه های جانبی آن نظیر Instagram plus و OGInsta را حس کنید. این روزها اینستاگرام تبدیل به برنامه ای جهانی شده که کمتر کسی با آن نا آشناست. از رو برنامه هایی نظیر اوجی اینستا و اینستا پلاس طراحی شده اند تا برخی نیاز ها را برآورده کنند. هر چند که با هر آپدیت، اینستاگرام رو به تکامل می رود اما نگاهی به این برنامه ها خالی از لطف نیست. 🙂 با نصب اوجی اینستا کاربران می توانند در کنار برنامه اینستاگرام، یک اکانت دیگر داشته باشند. همچنین بدون نیاز به برنامه ی دیگر به صورت مستقیم تصاویر و ویدئو های مورد نظر را دانلود کنید.

الزامیست بدانید:
برای نصب اینستاگرام پلاس باید، نسخه اصلی اینستاگرام را از روی دستگاه خود پاک کنید.
 

دانلود اینستاگرام پلاس جدید Instagram plus 1.71 اندروید

یکی از جالب ترین ویژگی های اینستاگرام پلاس ، امکان زوم کردن هر عکس به سادگی با دوبار ضربه زدن است. می توانید با کشیدن انگشت در صفحه ، تعداد بیشتری را بزرگنمایی کرده یا به اطراف عکس بروید. همچنین می توانید با انتخاب گزینه ، هر عکس را بارگیری کنید یا URL را به اشتراک بگذارید. اینستاگرام پلاس همچنین در تنظیمات خود بسیار گسترده عمل کرده است. شما می توانید صدای فیلم ها را بطور پیش فرض روشن کنید. به این ترتیب ، به محض دیدن یک ویدیو ، شروع به پخش با صدا می کند. در واقع می توان گفت Instagram Plus یک مشتری جایگزین جالب است که ویژگی های بیشتری نسبت به برنامه رسمی اینستاگرام ارائه می دهد. همچنین به نظر می رسد بسیار پایدار است ، بنابراین برای هر کاربر معمولی این شبکه اجتماعی محبوب یک جایگزین مناسب است.

سایر برنامه های مرتبط :

دانلود اینستاگرام جدید اصلی
دانلود اینستاگرام پلاس جدید
دانلود برنامه جی بی اینستاگرام
برنامه دانلود عکس و فیلم از اینستاگرام
دانلود برنامه ای جی تی وی اینستاگرام
دانلود برنامه یافتن مخاطبین نزدیک اینستاگرام
دانلود برنامه ریپست اینستاگرام

برخی از ویژگی های Instagram Plus


  • قابلیت دانلود تصاویر و ویدئوها
  • قابلیت دانلود تصاویر و ویدئوها از استوری
  • قابلیت به اشتراک گذاری/کپی لینک های تصاویر و ویدئوها
  • قابلیت تغییر تم (رنگ های) صفحه ی اصلی و صفحه گفتگوها
  • قابلیت کپی نظرات
  • قابلیت ترجمه نظرات
  • قابلیت زووم (بزرگنمایی) عکس های نشریات از طریق فشار به مدت طولانی روی عکس
  • پشتیبانی از لینک ها در برنامه (پست ها – نظرات – در گفتگو)
  • قابلیت پخش صدا با کلیپ ها به صورت خودکار
  • قابلیت کپی بیو (توضیحات)