Sixth Extinction  یک بازی هیحان انگیز و ترسناک است. که با صحنه های جلوه و اکشنش شما را میخکوب خود خواهد کرد. در این بازی شهر شما توسط موجودات ترسناک و زامبی های خونخوار تسخیر شده است. با صحنه های مرموز این آدرنالین را در تمامی رگ های خونیتان حس کنید. بازی بر اساس یک حقیقت و پیام معنوی تهیه شده تا شما در انتها این بازی به آن پیام مواجه شوید و یادش بگیرید.گروه سازنده این بازی تصمیم داشتن تا با استفاده از احساس ترس و شوک، این دروس آموزنده و فلسفی را به بهترین شکل و با تاثیر گذاری زیاد به بازیکن خود، انتقال دهند.ممکن است این بازی گیمر ها را به وجه نیائرده باشد اما توانسته آنها را در خود غرق کند و تمامی اساس احساسات و عواطفشان را به چالش بکشد.

دانلود Sixth Extinction 1.0 – بازی انقراض ششم اندروید

این بازی در ژانر بازی و فکری توسط استودیو بازی سازی Polte Games برای اندروید ساخته شده و از گرافیک تاریم و یونیکی بهره میبرد.داستان بازی با پازل ها ادامه پیدا میکند. روند این بازی به شک مرحله ای است که با پیشروی در هر مرحله، چالش های بیشتری برای شما ایجاد میشود که هرکدامشان راه حل های منحصر به فرد خودشان را خواهند داشت. بخاطر همین روند گوناگون سازی شما هرگز حس نخواهید کرد که بازی تکراری و یا قابل پیشبینی ست میتوانید بیش از ۳ تا ۴ بار بازی را دوباره آغاز کنید و از آن به اندازه دور اول لذت ببرید.

با پیروزی هر چه بیشتر در مراحل و حل کردن معماها  امتیازاتی دریافت خواهید کرد تا با کمک این آن، مراحل بعدی را آنبلاک کنید. اجرا این بازی بدون نیاز اتصال به اینترنت است. پس اگر در روز زیاد به انتظار می نشینید یا شغلی استرس زا دارید، همین حالا این بازی را دانلود کنید تا نه تنها حوصله تان دیگر سر نرود، بلکه هیجان و ترس را به زندگیتان تزریق خواهید کرد و در نهایت یک درست آموزینده و فلسفی یاد خواهید گرفت.