بازی Cooking Voyage به شما کمک می کند تا مانند یک سرآشپز حرفه ای برای ساختن رستوران رویایی خود در سراسر جهان تلاش کنید و یک بازی مدیریتی شبیه ساز در سبک پخت و پز و آشپزی را روی دستگاه اندرویدی خود تجربه نمایید. اگر از دوستداران بازی های مدیریت زمان هستید این گیم چالش برانگیز را از دست ندهید و ماجراهای آشپزی را که در انتظارتان است را تکمیل نمایید. در اینجا باید مانند یک آشپز که عاشق کارش است تا ساعت ها مشغول پخت و پز سریع شده و سفارشات مشتریان را در وعده‌های غذایی مختلف آماده کنید با تلاش و کسب امتیازات بیشتر وسایل آشپزی خود را ارتقا دهید تا یک رستوران عالی از هر نظر داشته باشید.

دانلود Cooking Voyage v1.11.27 - بازی دخترانه آشپز حرفه ای اندروید

مشتریان منتظر سفارشات خود هستند، پس زمان را به طوری مدیریت کنید که هیچ یک از آنها معطل نماند و مهارتهای مدیریت خود را ارتقا دهید تا در حد یک آشپز ۵ ستاره شوید. باید بتوانید به قدری شهرت کسب کنید که مانند سرآشپزهای معروف در گوشه گوشه شهر شعبه های جدید بزنید و بر درآمد خود بیفزایید. شما می توانید به شهرهای مختلف سفر کرده و با نمایش مهارت های آشپزی خود تبدیل به یک آشپز معروف در سراسر جهان شوید.

از شهرهای معروف بازدید کنید و مشهورترین نقاط دیدنی را باز کنید! فرهنگ های مختلف غذایی را کشف کنید و غذاهای متنوعی را با تنوع مواد غذایی در غذاخوری یا کافه یا رستوران های خاص تهیه کنید. اتاق خواب ، آشپزخانه ، سالن و اتاق های دیگر را فقط به روشی که می خواهید تزئین و نوسازی کنید!