Vimeo Create – Video Maker & Editor یکی از برنامه های عالی در زمینه ساخت و ادیت فیلم است که به شما کمک می کند تا در عرض چند دقیقه فیلم های خیره کننده ایجاد کنید. حتی اگر قبلاً هرگز ویدئویی درست نکرده باشید با کمک ابزارهای این برنامه به سادگی استوری های جذاب بسازید و کلیپ های عالی ایجاد کنید.
Vimeo Create – Video Maker & Editor روشی آسان برای تهیه فیلم های با تأثیر بالا است که به شما کمک می کند در رسانه های اجتماعی فیلم های جذاب ساخته و از این طریق برند خود را تقویت کنید. برای ساخت انواع فیلم با صدها قالب ویدئویی و طرح های سفارشی نیاز به پیمودن مراحل دشوار نیست. کافیست فیلم خود را در برنامه باز کرده و با ابزار قدرتمند موجود در برنامه خلاقیت خود را نشان دهید. Vimeo پیشروترین پلت فرم ویدئویی حرفه ای در جهان و جامعه ۹۰ میلیون کاربر در سراسر جهان است.

دانلود Vimeo Create - Video Maker & Editor v1.22.1 - نرم افزار ساخت و ویراش فیلم اندروید
میتوان گفت که ویمو سازنده و ویرایشگر ویدیو همه چیزهایی را که شما نیاز دارید برای تهیه فیلم های تأثیرگذار در یک لحظه دارید. فیلم های درجه یک حرفه ای را برای رسانه های اجتماعی ایجاد کنید ، از Stories گرفته تا تبلیغات ویدیویی و همه ی کلیپ های موردنیازتان را تنها با چند کلیک انجام دهید. یکی از قالب های شیک از پیش ساخته ما را ویرایش کنید ، یا فیلم خود را از ابتدا فقط با چند ضربه بزنید. از ویرایشگر ویدیوی هوشمند استفاده کنید تا کلیپ ها ، عکس ها ، موسیقی و متن را به فیلم های جلا و چشم نواز تبدیل کنید. به راحتی فیلم های شخصی خود را بارگذاری کنید یا با استفاده نامحدود از میلیون ها عکس و کلیپ، از سایر سازندگان الگو بگیرید. با رنگ ، قلم ، آرم و چیدمان مارک خود را سفارشی کنید.