The Longest Night: House of Killer یک بازی بسیار ترسناک است. این بازی که ساخته شده توسط استادیو Alien King است توانسته به خوبی یک بازی ترسناک با صحنه های ویژه و مهیج را تهیه کند. این بازی با گرافیک ترسناک و قوی خود شما را به یکی از طولانی ترین شب های زندگیتان دعوت میکند. در این شب سیاه و تاریک قرار است عجیب ترین و مرموز ترین ماجراجویی خود را تجربه کنید. در روایت بازی، شما نقش یک پسر جوان را دارید که شبی بعد از خواب بسیار طولانی بیدار میشود و هیچی از گذشته خود به یاد نمی آورد. تنها چیزی که به یاد دارد درست لحظاتی قبل از خوابش بود که انسان مرموزی به پشت گردنش سررنگی زده و دارویی بیهوشی تزریق کرده. ممکن است این یک آدم ربایی معمولی باشد؟

دانلود  The Longest Night: House of Killer 1.5F – بازی طولانی ترین شب اندروید

داستان بازی پیچیده تر از یک آدم ربایی معمولی ست.شما درون یک خانه و یا عمارت متروکه زندانی شده اید و در این ساختمان متروکه با قربانیانی مواجه میشوید که به شکل هولناکی به قتل رسیده اند و زجر کشیده اند. باید تلاش کنید ترس و استرس را از خودتان دور کنید در اتاق ها و راهرو این خانه متروکه پرسه بزنید تا بلکه روزنه ی امیدی برای خروج و زنده ماندن، پیدا کنید. در صورتی که نتوانید هرچه سریع تر از این مهلکه فرار کنید شما نیز قربانی بعدی این قاتل روانی خواهید شد و زجر خواهید کشید. شما باید هرچیزی که بنظرتان میتواند به فرارتان کمک کند را بردارید و با خودتان حمل کنید، حتی اگر آن آیتم یک خودکار و کاغذ باشد.این بازی با روایت غیر قابل پیشبینی و منحصر به فردش شما را مجذوب خودش خواهد کرد.

اجرا این بازی بدون نیاز اتصال به اینترنت است. پس اگر در روز زیاد به انتظار می نشینید یا شغلی استرس زا دارید، همین حالا بازی The Longest Night: House of Killer را دانلود کنید تا نه تنها حوصله تان دیگر سر نرود، بلکه هیجان و استرس را به زندگیتان تزریق خواهید کرد.