Super Car Racing یک بازی ماشین سواری فوق العاده پیشرفته و واقع گرایانه است که شما را مجذوب سرعت و قدرت موتور ماشین هایش خواهد کرد. این بازی که ساخته شده توسط استدیو Nagastudio یکی از استادیو های محبوب در زمینه گیم های ماشین رانی ست توانسته بیش از ۵۰ میلیون کاربر اندرویدی را به خود جذب کند و طرفداران خودش را پیدا کند. فرق بزرگ این بازی با دیگر بازی های ماشین رانی، یکی استفاده از گرافیک فوق العاده ظریف و هوشمندانه است که حس آدرنالین را کاملاً در خون شما به جریان میاندازد. و دیگری استفاده و بهره گیری از پردازش قوی و سریع است که باعث میشود تجربه ماشین سواری شما، دو چندان واقعی و منحصر به فرد باشد.

در این بازی شما امکان انتخاب از میان طیف گسترده ای از ماشین های مختلف را دارید. همچنین با امتیازات و سکه های که به وسیله پیروزی در مراحل چالش بر انگیز بازی بدست آوردید، میتوانید ماشین خودتان را ارتقا و بهبود دهید و یا به ساخت گاراژ های منحصر به فرد دست بزنید. همچنین میتوانید ۵۰ تا از محبوب ترین و قدرتمند ترین ماشین های حال حاضر دنیا را خریداری کنید و تجربه راندن با این ماشین های فوق لوکس و مسابقه  ای را حس کنید. با اینکه این بازی آفلاین است اما امکان اتصال به اینترنت برای بازی و مسابقات آنلاین نیز وجود دارد.

 

دانلود Super Car Racing 2.0.1 – بازی مسابقات ماشین های فوق العاده اندروید

به مبارزات سخت و چالش بر انگیز آنلاین بپیوندید و مهارت خودتان را بیازمایید. همچنین میتوانید ظاهر و تایر های ماشینتان را تغییر دهید و بیش از پیش شخصی سازی کنید. در این بازی اعتیاد آور، همه چی بسته به انتخاب و سلیقه شخصی شما تغییر خواهد کرد. اجرا این بازی بدون نیاز اتصال به اینترنت است. پس اگر در روز زیاد به انتظار می نشینید یا شغلی استرس زا دارید، همین حالا بازی Super Car Racing را دانلود کنید تا نه تنها حوصله تان دیگر سر نرود، بلکه هیجان و سرزندگی به زندگیتان تزریق خواهید کرد.