Super Bheem Master Run یک بازی ماجراجویی جذاب با داستان هایی مهیج و منحصر به فرد است که می تواند ساعت ها شما را سرگرم کند تا از اجرای آن لذت ببرید. در این بازی دوستان شما توسط یک انسان فوق شر و خبیث دزدیده شده و شما که یک قهرمان فوق العاده مهربان و فداکار هستید در سرزمین جادویی تان گشت میزنید تا بلکه دوستانتان را پیدا کنید و نجاتشان دهید. در میان این مسیر و مراحل شما باید موانع دشواری را شکست دهید و با سربلند از آن ها بیرون آیید. این بازی از یک گرافک سه بعدی بهره میبرد تا شما را در افسانه های سورئالش غرق کند و تجربه ای متفاوت را برای شما به ارمغان آورد. بازی مملو از جهان های سرسبز و جنگلی ست که دائماً در حال تغییر اند و میتوانند به یک صحرا سوزان یا کوه های یخبندان تغییر کنند.
دانلود Super Bheem Master Run 1.0.10 – بازی بیهمِ دونده اندروید
دشمنان شما در تلاش اند تا به هر نحوی شده، جلوی شما را بگیرند و از نجات دوستانتان جلوگیری کنند. تنها در صورت کوشا بودن و تلاش فراوان میتوانید دوستانتان را از دست این انسان های خبیث نجات دهید. پس عجله کنید و همین الان این بازی را دانلود کنید تا هرچه زودتر خباثت را از سرزمینتان دور سازید و دوستانتان را نجات دهید. شما با موجودات عجیب غربیبی روبرو خواهید شد که ممکن است شما را  شوکه کنند. این موجودات عجیب غریب میتوانند دلقک ها، هیولا، اژدها و یا حتی موجوداتی ناشناخته و هندسی باشند؛ خودتان را برای این دنیای سورئال و منحصر به فرد آماده کنید.
اجرا این بازی بدون نیاز اتصال به اینترنت است. پس اگر در روز زیاد به انتظار می نشینید یا شغلی استرس زا دارید، همین حالا بازی Super Bheem Master Run را دانلود کنید تا نه تنها حوصله تان دیگر سر نرود، بلکه هیجان و سرزندگی به زندگیتان تزریق خواهید کرد