Animal Restaurant یک بازی محبوب و بامزه ای با امتیاز ۴٫۷ از ۵٫۰ است که برای  تمامی بازیکنان خود، تجربه ای به یاد ماندنی به ارمغان می آورد. این بازی که توسط استدیو هنگ کنگی و پرطرفدار DH-Publisher تهیه شده توانسته با استفاده از گرافیک منحصر به فردش از یک محبوبیت جهانی بهره ببرد. دلیل این محبوبیت در بامزگی و زیبایی گرافیک کارتونی بازی ست. در این بازی شما باید تلاش کنید تا در یک دنیا بامزه و ناز، رستورانی تاسیس کنید و موفق بشید. با اینکه بازی از یک فضا کودکانه با موزیکی کودکانه و کاکتر های کودکانه بهره میبرد اما خود روند بازی به هیچ وجه ساده و پیش پا افتاده نیست. در این بازی می بایست به بهترین شکل رستوران خودتان را مدریت کنید و به موفقیت و پیشرفت برسانید.

دانلود Animal Restaurant 11.11 – بازی رستوران حیوانات اندروید

مشتریان شما نیز حیوانات نازی هستند که عاشق غذا هستند و هر یک خصوصیات منحصر به فرد خود را دارند. شما باید این خصوصیات را یاد بگیرید تا بر اساس همین خصوصیات بتوانید به بهترین شکل ، از آنها پذیرایی کنید و سفارشات را تهییه کنید. در صورت رضایت هر چه بیشتر مشتریان از شما، شما پول بیشتری به دست خواهید آورد و با کمک این امتیازات میتوانید حیوان خودتان که آشپز رستوران است را ارتقا دهید و برایش لباس های بامزه و خوشگل بخرید و دنیا ناز این بازی را زیباتر کنید. شما میتوانید مکان رستورانتان را تغییر بدهید و به جایی مثل سرزمین عجایب یا یک جنگل جادویی و آرامش بخش ببرید. هرجچقدر میتوانید بیشتر این بازی را اجرا کنید تا دنیا رویایی بامزه خودتان را بسازید.

اجرا این بازی بدون نیاز اتصال به اینترنت است. پس اگر در روز زیاد به انتظار می نشینید یا شغلی استرس زا دارید، همین حالا بازیAnimal Restaurant را دانلود کنید تا نه تنها حوصله تان دیگر سر نرود، بلکه هیجان و سرزندگی به زندگیتان تزریق خواهید کرد.