Dead In Bermuda یک بازی استراتژیک و مهیج است که با معما ها و دنیا منحصر به فردی که به شما ارئه میدهد، برای ساعت ها شما را سرگرم خواهد کرد. مثل برمودا که یکی از ناشناخته های معروف جهانست همیشه ذهن بشریت را به خود مشغول کرده است. از این ناحیه مرموز هرگز هیچ کس زنده بیرون نیامده و تمامی کشتی ها و هواپیما هایی سقوط کرده در این ناحیه، برای همیشه ناپدید شده اند. اما به راستی در این ناحیه ترسناک و مرموز چه چیزی وجود دارد؟ این همان چیزیست که در این بازی تلاش میشود تا برایش نظریه و تئوری ساخته و به داستان های شنیده شده پرداخته شود. در این بازی هواپیما شما به همراه ۸ بازمانده دیگر سقوط میکند.

دانلود Dead In Bermuda 1.02 – بازی استراتژیکی مرگ در برمودا اندروید

حالا باید کشف کنید که در این جزیره چه اتفاقتی میافتد و چگونه میتوانید زنده بمانید یا از آن پیچیده تر از این جزیره که هرگز کسی زنده بیرون نیامده، فرار کنید به خانه تان برسید. شما باید با دیگر بازمنده ها متحد شوید و تلاش کنید تا یک زندگی سالم را برای خود بسازید. باید از هر اختلاف و دشمنی دوری کنید، زیرا هر جرقه ای کافی ست تا اعصاب ضعیف شده تمامی بازمنده ها و شما را شعله ور کنیدو به یک جدایی جبران ناپذیر منجر شود. با ساخت کمپ های امن و بر طرف کردن نیاز های اولیه تان در این بازی پیروز خواهید شد.

در این بازی داستان و اتفاقات عجیب غریبی اتفاق میافتد که شما را سرگرم و حتی شوکه خواهد کرد. با این بازی زیبا و قوی وارد جزیره برمودا شوید و دنیایش را کشف کنید. این بازی با کسب امتیاز ۴٫۱ از ۵٫۰ در گوگل پلی از رتبه عالی و محبوبیت زیاد بین گیمر های اندرویدی برخوردار است.اجرا این بازی بدون نیاز اتصال به اینترنت است. پس اگر در روز زیاد به انتظار می نشینید یا شغلی استرس زا دارید، همین حالا بازیDead In Bermuda را دانلود کنید تا نه تنها حوصله تان دیگر سر نرود، بلکه هیجان و سرزندگی به زندگیتان تزریق خواهید کرد