نام برنامه غیر رسمی تلگرام است که میتوانید از آن به جای نسخه ی اصلی استفاده کنید و از مزایای بی شمار آن مطلع شوید. یکی از ویژگی های این برنامه پشتیبانی از زبان فارسی نظر کاربران فارسی زبان را به خود جلب کرده است. در این برنامه قادر به ارسال و دریافت پیام ها از سوی دوستان و اعضای خانواده تان هستید. با سرعت بالا و در محیطی امن و رمزگذاری شده به ارتباطات خود بپردازید. در فضایی کاملا مطمئن به ارسال متن و اسناد خود پرداخته و گفتگوهای رمزگذاری شده برای ارسال متون برای شخص خاص را برای بهره گیریی از حداکثر امنیت استفاده نمایید.

دانلود تلگرام فارسی آپدیت 2021 جدید Telegram Farsi اندروید

به راحتی کانال ها و گروهها و چت های خود را ساخته و آنها را مدیریت کنید. برای یافتن پیام های خود از سیستم سرچ پیشرفته کمک گرفته و عبارت مدنظرتان را در کمترین زمان بیابید. تفکیک چت ها و گفتگوها از یکدیگر از ویژگی های تلگرام فارسی است که در آن میتوانید چت ها و کانال هایتان را از یکدیگر تفکیک کرده و در تب های جداگانه بچینید. این ویژگی ها باعث شده که بتوان از آن به عنوان بهترین گزینه برای ارسال پیام های تصویری و متنی و صوتی استفاده کرد. جدیدترین نسخه تلگرام فارسی را میتوانید از وبسایت اندروید کده دریافت نمایید.

سایر تلگرام های کاربردی:

دانلود تلگرام اصلی رسمی دانلود تلگرام پلاس ۲۰۲۱ جدید دانلود تلگرام برای کامپیوتر دانلود هاتگرام جدید دانلود برنامه پروفایل چکر تلگرام دانلود تلگرام طلایی ورژن جدید دانلود موبوگرام ۲۰۲۱ جدید دانلود تلگرام فارسی آپدیت دانلود تلگرام ایکس