CyberSphere: Sci-fi Shooter یک بازی اکشن و علمی تخیلی است که شما را به ماموریت های مهیج مبارزه میان موجودات فضایی و انسان ها میبرد. در این بازی شما به سیاره ای بیگانه وارد میشوید که در آن پایگاه دفاعی و ربات ها و سلاح های منحصر به فرد خودتان را دارید. موجودات بیگانه به خاطر خصومت و به قصد کشت به شما حمله میکنند و اگر نتوانید با شلیک به دشمنان، آن ها را از پا در آورید خیلی زود کشته خواهید شد. این یک بازی راز بقا در آینده است. در این بازی شما باید از بسیاری از آیتم های جنگی نظیر راکت و موشک برای نابودی پایگاه دشمنان و موجودات فضایی استفاده و از پیشروی شان به زمین ها و واحد های دفاعی و جنگیتان جلوگیری کنید. در این بازی آرشیو کاملی از سلاح های خیالی داده خواهد شد تا لذتی منحصر به فردی را تجربه کنید.
دانلود CyberSphere: Sci-fi Shooter 2.10 – بازی اکشن نبرد فضایی اندروید
اکنون بقای تمدن بشری به شما بستگی دارد. تمام تلاشتان را بکنید تا هیچ یک از دشمنان زنده نمانند و انسان های دیگر را از دست فضایی ها نجات دهید.به شما امکان بازی کردن به عنوان تمک نفره یا جمعی داده میشود اما امکان اجرا بازی به طور آفلاین نیز هست. پس اگر در روز زیاد به انتظار می نشینید یا شغلی استرس زا دارید، همین حالا بازی CyberSphere: Sci-fi Shooter را دانلود کنید تا نه تنها حوصله تان دیگر سر نرود، بلکه هیجان و سرزندگی به زندگیتان تزریق خواهید کرد.این بازی به گوگل پلی متصل خواهد شد تا با کسب امتیازات، رتبه جهانی گیم شما ارتقا پیدا کند. رتبه این بازی در گوگل پلی با محبوبیت ۴٫۴ از ۵ بوده است.
گرافیک بازی بسیار ظریف و زیباست و هر گیمری را به خود جذب خواهد کرد. همچنین موسیقی انتخاب شده بسیار متناسب با حس و حال فضای بازیست و به خوبی شما را غرق در این دنیا خارق العاده خواهد کرد. پردازش سریع و با قدرت از دیگر مزایا این بازی مهیج است.