Hero Hunters نام یکی از خلاقانه ترین بازی های اکشن گوگل پلی است که از روی استودیو بازی سازی Hothead Games به صورت رایگان منتشر شده است. در این بازی باید در نقش یکی از قهرمانان بازی مشغول تیراندازی های گسترده از نمای سوم شخص شوید. از میان طیف گسترده ای از قهرمانان باورنکردنی تیم قدرتمندی برای خود بسازید تا بتوانید در نبردهای آنلاین برای سایر بازیکنان ظاهر شوید. بیش از ۵۰ قهرمان با توانایی های منحصر به فرد وجود دارد که شما می توانید همراه با آنها در رقابت های آنلاین PVP شرکت کنید.

دانلود Hero Hunters 7.9 – بازی اکشن جنگجویان قهرمان اندروید

ابتدا باید تیم قدرتمندی از قهرمانان بسازید تا در بازی های RPG تیراندازی شخص سوم بازی کنید. باورنکردنی ترین قهرمان قهرمانانه رویال نبرد بر روی موبایل در اینجا گرد هم آمده اند. ۵۰ قهرمان برای جذب و استخدام در تیمتان انتخاب کنید. سپس به بازی های حماسی با دوستان در ماموریت های Co-op بپیوندید و در مسابقات جهانی PvP آنلاین در زمان واقعی به رقابت بپردازید. به عنوان قهرمان مورد علاقه خود بازی کنید و به طور پویا در هر زمان و در طول گیم پلی بین قهرمانان جابجایی کنید. غارت را پس از هر نبرد غارت کنید ، قهرمانان خود را تراز کنید ، توانایی های خود را ارتقا دهید. قهرمانان افسانه ای را جمع کنید ، هر کدام سلاح های بی نظیر و توانایی های خاص خود را دارند.

همچنین قادر به مبارزه با دشمنان در رویدادهای روزانه حالت گانتلت و رئیس سرورها هستید. روشهای مختلفی را برای مبارزه کردن انتخاب کنید و با استفاده از سلاح های تک تیرانداز شمشیرها و توپ ها و انرژی و مواد دیگر سعی در نابودی حریفان کنید. تیم قهرمانان خود را با استفاده از مهارت های جدید و پوسته ها ارتقا دهید و آنها را در عرصه نبرد کنترل کنید.