Idle Arms Dealer Tycoon یک بازی تفننی و سرگرم کننده است که همه چیز را درباره اسلحه ها به شما خواهد گفت. با این بازی از شلیک کردن با سلاح ها لذت ببرید. با کمک این بازی شما بیزینس خودتان را راه خواهید انداخت و آن را به یک امپراطوری تبدیل خواهید کرد. در این بیزینس  شما با سلاح ها به شکل متعددی سرکار دارید و همه چیز را من جمله قدرت شلیک و نوع گلوله مورد استفاده را یاد خواهید کرد. در مرحله دوم شما با این سلاح ها شروع به شلیک میکنید تا از کیفیت و قدرت آن مطمئن شوید. و در نهایت ممکن است به ماموریت های خطرناک و مهیجی روید که آدرنالین را در تمامی رگ های خونی تان به جریان اندازند. این ماموریک ها فوق سری هستند و برای جابه جایی و خرید فروش سلاح اند. مراقب باشید توسط دشمنان یا پلیس دستگیر نشوید.

دانلود Idle Arms Dealer Tycoon 1.6.9 – بازی تاجر فروش تسلیحات اندروید

در این بازی شما نه تنها سلاح های سرد اعم از چاقو و شمشیر و ضامن و همچنین سلاح گرم اعم از تفنگ و کالیبر و.. میفروشید. بلکه سلاح های بزرگ و اعظیم تر مثل جت های جنگنده و تانک و زیردریایی نیز خرید و فروش میکنید.این بازی شبیه سازی شده توسط استادیو چینی BattleCry ارائه شده که از محبوبیت فوق العاده ای بین گیمر ها برخوردار است.گرافیک بازی بسیار ظریف و زیباست و هر گیمری را به خود جذب خواهد کرد. پردازش سریع و با قدرت از دیگر مزایا این بازی مهیج است.

رتبه این بازی در گوگل پلی با محبوبیت ۳٫۷ از ۵ بوده است.اجرا این بازی بدون نیاز اتصال به اینترنت است. پس اگر در روز زیاد به انتظار می نشینید یا شغلی استرس زا دارید، همین حالا بازی Idle Arms Dealer Tycoon را دانلود کنید تا نه تنها حوصله تان دیگر سر نرود، بلکه هیجان و سرزندگی به زندگیتان تزریق خواهید کرد.این بازی به گوگل پلی متصل خواهد شد تا با کسب امتیازات، رتبه جهانی گیم شما ارتقا پیدا کند.