Clash of Wizards – Battle Royale یک بازی جادویی و جنگی مهیج ست که شما را در نبرد هایی افسانه ای و بی همتا غوطه ور خواهد کرد. در این بازی به شما انواع سحر و جادو ها تا در گوشه کنار این سرزمین رنگارنگ و جادویی قدم بزنید و دشمنان و نیرو های پلید را از بین ببرید. دلیل چالش بر انگیز بودن این مبارزات از آن جاست که تمام دشمننان سبک و استراتژیک منحصر به فرد خودشان را دارد و این شما هستید که باید تلاش کنید تا شیوه جنگیدن  هر یک را پیشبینی کنید و بر اساس این پیشبینی و برنامه ریزی آن ها را شکست دهید.

شما با انواع انسان ها و گوبلین ها و اورک ها مبارزه خواهید کرد. هنگامی که در هر یک از این مبارزات پیروز شده باشید، میتوانید داشته های دشمنان را ازان خودتان کنید و عنوان غنایم جنگی غارت کنید. در این بازی شما جنگده ای هستید که قصد دارد تا از برج جادویی که در آن کریستال جادویی وجود دارد محافظت کنید. برای به انجام رساندن این ماموریت شما باید از آسیب رسیدن به برج جادویی جلوگیری کنید و در صورت آسیب های جزئی، با غنایم بدست آمده تان آن را به سرعت بازسازی کنید.

دانلود Clash of Wizards - Battle Royale v0.17.4 - بازی نبرد جادوگران اندروید
با پیروزی در هر مرحله و کسب امتیازات میتوانید برای کارکتر محبوبتان لباس و وسایل بخرید و یا قدرتش را ارتقا دهید تا پیروزی خودتان را در مراحل بعدی تضمین کنید. اجرا این بازی بدون نیاز اتصال به اینترنت است. پس اگر در روز زیاد به انتظار می نشینید یا شغلی استرس زا دارید، همین حالا بازی Clash of Wizards – Battle Royale را دانلود کنید تا نه تنها حوصله تان دیگر سر نرود، بلکه هیجان و سرزندگی به زندگیتان تزریق خواهید کرد. رتبه این بازی ساخته شده توسط استادیو  بازیسازی Play365 در گوگل پلی با محبوبیت ۴٫۰ از ۵ بوده است.