Epic Little War Game یک بازی جنگی و حماسی آفرین است که با استفاده از گرافیک بامزه و سه بعدی، توانسته یک تجربه متفاوت را به گیمر خود هدیه دهد.د  این بازی شما با استفاده از مهارت های فردی و استراتیکی منحصر به فرد خود در تمامی مبارزات پیروز خواهید شد و به یک فرمانده اسطوره ای بدل خواهید شد. به شما آرشیو کاملی از وسایل جنگی همچون هلی کوپتر، تانک، اسلحه های قدرتمند و غیره داده میشود تا با قدرت تمام بتوانید دشمنان را شکست دهید و ساعت ها سرگرم شوید. اگر به بازی های استراتژیک و جنگی علاقمندید، قطعاً این بازی میتوانید بهترین انتخاب برای شما باشد.

در این بازی شما باید ارتش قدرتمند و  بامزه خودتان را که متشکل از سرباز های کوچولو و بامزه اما خطرناک و قوی ست را تشکیل دهید تا در برابر دشمنان بجنگید و پیروز شوید. ماموریت های متفاوتی به شما داده میشود که میتوانند به شکل تک نفره یا مولتی پلیر باشد. این تصمیم شماست. بازی های تک نفره را دوست دارید یا بازی های مولتی پلیر؟ با پیشروی در نقشه های مختلف و عبور از موانع می توانید از مناظر زیبا و فول اچ دی لذت ببرید و خوش بگذرانید.

دانلود Epic Little War Game 2.010 – بازی جنگ کوچک حماسی اندروید

با پیروزی در هر مرحله و کسب امتیازات میتوانید برای ارتش تان لباس و وسایل بخرید و یا با ارتقا قدرتش او را به بالای صدر جدول ارتش های قدرتمند برسانید. اجرا این بازی بدون نیاز اتصال به اینترنت است. پس اگر در روز زیاد به انتظار می نشینید یا شغلی استرس زا دارید، همین حالا بازی Epic Little War Game را دانلود کنید تا نه تنها حوصله تان دیگر سر نرود، بلکه هیجان و سرزندگی به زندگیتان تزریق خواهید کرد.این بازی به گوگل پلی متصل خواهد شد تا با کسب امتیازات، رتبه جهانی گیم شما ارتقا پیدا کند. رتبه این بازی در گوگل پلی با محبوبیت ۴٫۳ از ۵ بوده است.