Mirror Avatar Maker & Emoji Sticker Keyboard Premium جالبترین برنامه برای ساخت صفحه کلید ایموجی و آواتار شخصی سازی شده است با ساخت این آواتار، میتوانید از آن به عنوان معرف شما در صفحات اجتماعی و پیام رسان ها استفاده کنید و لذت ببرید.وارد برنامه شوید و از خودتان سلفی بگیرید و یا عکس خودتان و یا سلبریتی را انتخاب کنید و بارگذاری کنید. حالا بیش از ۱۵۰۰ استیکر به شما داده میشود که میتوانید برایشان کامنت بنویسید و یا محرک شان کنید. همچنین میتوانید از آواتار ساخته شده به شکل استیکر و ایموجی استفاده کنید و برای دوستان خودتان بفرستید.

میتوانید گیف های محرک و جذاب بسازید که معرفه شما هستند. از خصوصیات منحصر به فرد این بازی اضافه کردن هفتگی استیکر و ایموجی های تازه از صورت شما به کیبرد و پک استکیرتان است. ویژگی های چهره ، لوازم جانبی ، مدل های مو را در برنامه ساز آینه ساز اضافه کنید! ایموجی شخصی خود را با بسیاری از لوازم آرایش ، لوازم آرایشی یا کلاه های ناز خنده دار سفارشی کنید! از آواتار ساخته شده خودتان در واتساپ ، فیس بوک ، برنامه فیس بوک مسنجر ، اینستاگرام ، استوری های اینستاگرام ، اسنپ چت ، تلگرام ، توییتر استفاده کنید.

دانلود Mirror Avatar Maker & Emoji Sticker 1.32.14‏ – ساخت استیکر شخصی اندروید

همچنین میتوانید خصوصیات شخصی تان را مثل رنگ چشم، فرم لب و صورتتان را تغییر دهید و کاریکاتوری کنید و یا به آن جزئیات زیبا اضافه کنید. در این بازی شما تصمیم خواهید گرفت که چه آواتاری بهترین معرف برای شخصیت و چهره شما خواهد بود. شما امکان شخصی سازی صدرصدی دارید. از آن عجیب تر آنکه با استفاده از برنامه Mirror Avatar Maker & Emoji Sticker Keyboard Premium شما حتی میتوانید در زمان هایی که به اینترنت متصل نیز نیستید، استفاده کنید و در اوقات فراقتتان به استیکر و ایموجی های خود بیافزایید. همین حالا این برنامه فوق العاده جذاب را دانلود کنید تا تمام دوستانتان از ایموجی ها و آواتار شما متحیر شوند.