در بازی جذاب Monkey City میتوانید با استفاده از موارد بسیاری که در اختیارتان است، شهر دلخواه خود را با ترکیبی پرشکوه از ساختمان شهر و دفاع از برج ایجاد و تنظیم کنید! شهر بیابانی که در ابتدا دارید را به مکان باشکوهی تبدیل کرده و با کسب آمادگی های لازم برای حمله به قلمروهای در مجاورت شهر خود آماده شوید. در یک بازی دفاعی برج کوتاه پیروز شوید و قلمرو هایی که فتح کرده اید را به شهر خود اضافه کنید. هر بار که ساخت یکی از بناها به پایان می رسد، پتانسیل قدرت خود را در بازی های دفاعی برج افزایش می دهید ، و حتی جوایز و چالش های بیشتری را نیز باز می کنید.

تمام ۲۱ برج Bloons TD 5 کاملاً حیرت انگیز و با دقت طراحی شده که میتوانید آنها را باز کنید. بیش از ۱۳۰ ساختمان و تزئین به شما استراتژی های بی پایان و گزینه های طراحی شهری می دهد. برای پیدا کردن گنج و کشف ۱۱ مورد خاص قدرتمند مانند Replicator Banana و Dark Temple Idol ،سایر مناطق بیابان را کشف کنید و تسلط خود را در ۱۳ مأموریت ویژه اصلی آزمایش کنید.

دانلود Bloons Monkey City 1.12.5 – بازی شهر میمون ها اندروید
با دوستان فیس بوک و خدمات بازی ارتباط برقرار کنید ، سپس به یکدیگر کمک کنید تا پیروز و گسترش یابد. برای شروع جایزه نقدی ، جعبه جوایز را ارسال کنید. برای بررسی استراتژی ها و مهارت های طراحی شهرشان به شهرهای دوستان خود مراجعه کنید ، و در حالی که در آنجا هستید ، جاسوس های خونین را برای کسب پاداش هم برای شما و هم برای دوستان خود در نظر بگیرید.قوی ترین ترکیب برج های میمون ممکن را ایجاد کنید و برای بهترین امتیاز در رویدادهای هفتگی Contested Territory با سایر بازیکنان رقابت کنید. با استفاده از آخرین در علوم میمون به ارسال بازیکن در مقابل حملات بازیکن bloon، سپس ببینید که دفاع قوی هستند و برای کسب پاداش های اضافی تلاش کنید. اگر از علاقمندان سبک دفاع از برج هستید اکنون این بازی استراتژیکی را برای پیروزی بارگیری کنید و بازی Bloons Monkey City را بازی کنید!