۳D Sense Clock & Weather Premium یک برنامه فوق العاده زیبا و کابردی برای هواشناسی و دیدن ساعت روز و تقویم است که از گرافیک منحصر به فردی بهره میبرد. در این برنامه زمان طلوع و غروب خورشید به نمایش گذاشته میشود. زمان محلی را میتوانید تعیین و انتخاب کنید و یا با کمک از مکان یابی خودکار،ساعت منطقه ای که در آن هستید را پیدا کنید و از آن مطلع شوید. در این برنامه  از انواع آیکون ها برای نشان دادن آب و هوا تشکیل شده که با تغییر وضعیت آب و هوا، این آیکون ها تغییر میکنند. همچنین با تغییر وضعیت، پس زمینه برنامه نیز تغییر میکند.

دانلود 3D Sense Clock & Weather Premium 6.53.0 – برنامه ساعت و هواشناسی سه بعدی اندروید

برنامه ۳D Sense Clock & Weather Premium آب و هوا ۷ روز آینده را نیز پیشبینی میکنند و وضعیت آب و هوا کنونی را با جزئیات کامل اعم از سرعت باد و بارش و بازه زمانی آفتابی بودن هوا را نشان میدهد تا با کمک این دانسته ها بتوانید به بهترین شکل برای روزتان برنامه ریزی کنید. پس زمینه این برنامه با تغییر وضعیت آب و هوا تغییر میکند تا حال و هوای جادویی برای شما به ارمغان بیآورد.

اما این تمام خصوصیت این برنامه فوق العاده کاربردی نیست. در این برنامه فونت و استایل ساعت نیز متغیر است و شما میتوانید بر حسب سلیقه خودتان، آن را تغییر دهید. همچنین میتوانید ساعت را در حالت آلارم بگذارید و رویداد های روز را در تقویم تان مشخص کنید. این برنامه یک مجموعه هواشناسی کامل و عالی از تقویم، ساعت، آب و هوا و زیبایی ست، که همه در یک برنامه ظریف و مفید وجود دارد و می تواند تمامی اطلاعات مورد نیاز شما را تامین کرده و شما از نصب اپلیکیشن های دیگر بی نیاز کند. ۳D Sense Clock & Weather بسیار محبوب و پرطرفدار بوده و توانسته است امتیاز عالی ۴٫۵ از ۵٫۰ را از کاربران گوگل پلی دریافت کند.