Jewels of Rome یک بازی پازلی درخشان و رنگی رنگی ست که به شما کمک میکند تا امپراطوری شکوه مند و قدرتمند رومی خودتان را بسازید . در این بازی شما باید تلاش کنید تا حداقل سه آیتم مشابه که معمولاً جواهراتی با ارزش و رنگاورنگ است را در کنار هم بچینید و حذف کنید تا امپراطوری شما جلوه و گسترش بیشتری پیدا کند. در ابتدا به شما یک زمین بسیار کوچک با کاخ های قدیمی و درب و داغون داده خواهد شد، امتیازات و پیروزی هایی که در بازی های پازلی به دست می آورید به شما قدرت بازسازی و تبدیل کردن رویایتان به حقیقت را میدهد. این بازی با دارا بودن ک داستان چالش بر انگیز و پر پیج و خم و پیچیده توانسته به یکی از بازی های محبوب گیمر ها در سبک بازی های پازلی تبدیل شود.

دانلود Jewels of Rome 1.51.5100 – بازی پازلی جواهرات روم اندروید

همچنین محیط و گرافیک این بازی بسیار سرزنده است و تجربه ای متفاوت و به یاد ماندنی را برای شما بازیکنان به ارمغان خواهد آورد. شما پس از نابودی امپراطوری رومی و افسانه ای خودتان به خاطر خیانت نزدیکانتان، حالا فرصت آن را پیدا کرده اید که در صورت پیروزی در گیم های پازلی، شکوه از دست رفته تان را پس بگیرید و به یک امپراطوری افسانه ای و باستانی بدل شوید.

اجرا این بازی که توسط استادیو بازی سازی محبوب G5 Entertainment ساخته شده بدون نیاز اتصال به اینترنت است. پس اگر در روز زیاد به انتظار می نشینید یا شغلی استرس زا دارید، همین حالا بازی Jewels of Rome را دانلود کنید تا نه تنها حوصله تان دیگر سر نرود، بلکه هیجان و سرزندگی به زندگیتان تزریق خواهید کرد.این بازی به گوگل پلی متصل خواهد شد تا با کسب امتیازات، رتبه جهانی گیم شما ارتقا پیدا کند. رتبه این بازی در گوگل پلی با محبوبیت ۴٫۴ از ۵ بوده است.