Alien Adventure – Free Fall نام بازی جذاب و سرگرم کننده از استودیوی Ghost Zone Productions است که آنرا بصورت رایگان در گوگل پلی منتشر نموده است. در این بازی با موجودات دوست داشتنی و کوچکی روبرو می شوید که با رنگهای مختلف طراحی شده اند. آنها از سیاره ی دیگری آمده اند و ویژگی های خاصی دارند. ماموریت شما این است که به همراه آنها ماجراهای جالبی را پشت سر گذشته و آنها را جمع آوری کنید. برخی از این گوی های رنگی و کوچک در زندان ها و قفس ها اسیر شده اند شما باید باید با استفاده از مهارتها و توانایی هایی که در اختیار دارید آنها را نجات دهید و امتیاز کسب کنید.

در این بازی شما به شخصیت های بیگانه خنده دار تبدیل میشوید که دوستانتان توسط یک نیرو تاریک و بیگانه دزدید شده اند.هر شخصیت به مهارت منحصربفردی مجهز است که به شما در یافتن دوستانش کمک می کند. با کشف دوستان بیشتر میتوانید برنده ی جوایز شگفت انگیز بسیاری شوید و از آیتم های کمکی برای تکمیل ماموریت ها استفاده کنید. اگر به این گیم تفننی علاقمند هستید اکنون با نصب جدیدترین نسخه بازی به شخصیت های بیگانه خنده دار بپیوندید و ماموریت خود را شروع کنید. بیگانگان کوچک و ناز از سیاره خود گرفته شده و وقت آن است که دوستان خود را نجات دهید.

دانلود Alien Adventure - Free Fall v0.4 - بازی ماجراجویی بیگانه اندروید

اجرای این بازی بدون نیاز اتصال به اینترنت است. پس اگر در روز زیاد به انتظار می نشینید یا شغلی استرس زا دارید، همین حالا بازی Alien Adventure – Free Fall را دانلود کنید تا نه تنها حوصله تان دیگر سر نرود، بلکه هیجان و سرزندگی به زندگیتان تزریق خواهید کرد.این بازی به گوگل پلی متصل خواهد شد تا با کسب امتیازات، رتبه جهانی گیم شما ارتقا پیدا کند. رتبه این بازی در گوگل پلی با محبوبیت ۴٫۹ از ۵ بوده است.