Lazara Battle Heroes یک بازی متفاوت در سبک بازی های نبرد قهرمانی ست که با گرافیک فوق العاده خود توانست به یک بازی محبوب نقش آفرینی بدل شود. این بازی که ساخته شده توسط استدیو بازیسازی Жеко Лалов Стойков و یا همان ” آیندی” ست،  شما را به دنیای قرون وسطی مبرد تا دربرابر شیاطین و اهریمنانن بجنگید و پیروز میدان های جنگ شوید.  این نیرو های راز آلود و خطرناک از جایی در شرق جهان ظهور پیدا کرده اند و شما که قهرمان لازارا هستید در پی جنگیدن در برابر این نیو های پلیدید. ولی آیا میتوانید در برابر چنین قدرت های تاریک و قدرتمندی دوام بیاورید و پیروز شوید؟ همه چیز بسته به تلاش و  پشتکار شما دارد. در این بازی شما میتوانید از بین ۱۷ کارکتر قوی قهرمان، یکی را به عنوان کارکتر محبوب خودتان انتخاب کنید.

با انتخاب کارکتر خود نوبت به نقشه کشی و برنامه ریزی برای پیروزی در مبارزات می رسد. شما با خرید سلاح های مناسب و قوی و پیدا کردن استایل و سبک جنگیدنتان، با موفقیت در میدان جنگ دست خواهید یافت. خط داستانی بازی ماجرای کلاسیک و معمول بیشتر بازی های افسانه ای است. پس ترس و وحشت همه جا را فرا گرفته و شما تنها نور امید مردمان سرزمینتان هستید.میتوانید اهریمنان را شکست دهید تا به یک پادشاه قهرمان تبدیل شوید؟

دانلود Lazara Battle Heroes 235 – بازی نبردقهرمانان لازارا اندروید

با پیروزی در هر مرحله و کسب امتیازات میتوانید برای کارکتر محبوبتان لباس و وسایل بخرید و یا با ارتقا قدرتش او را به بالای صدر جدول کارکتر های قدرتمند برسانید.اجرا این بازی بدون نیاز اتصال به اینترنت است. پس اگر در روز زیاد به انتظار می نشینید یا شغلی استرس زا دارید، همین حالا بازیLazara Battle Heroes را دانلود کنید تا نه تنها حوصله تان دیگر سر نرود، بلکه هیجان و سرزندگی به زندگیتان تزریق خواهید کرد.این بازی به گوگل پلی متصل خواهد شد تا با کسب امتیازات، رتبه جهانی گیم شما ارتقا پیدا کند. رتبه این بازی در گوگل پلی با محبوبیت ۴٫۱ از ۵ بوده است.