Rocky Rampage: Wreck ’em Up یک بازی اکشن و مهیج است که ساعت ها شما را سرگرم خواهد کرد. کارکتر شما آقای بولد هست که قهرمان فشن در امپراطوری راک استار است. از رقبا به شما حسادت می ورزند و سعی دارند شما را دچار مشکل کنند یا بهتون آزار برسانند تا ناامید شوید و دیگر تلاشتان را ادامه ندهید. شما که یک قهرمان یکه تاز هستید تلاش میکنید تا با استفاده از ابزار های مخصوص به یک اسطوره تبدیل شوید. این ابزار ها چیزی نیستند بجز شلوار های جادویی. شما تصمیم گرفته اید تا با تمام قوا به قلمرو دشمنان حمله کنید و با تلاش و کوشش منحصر به فرد خودتان تمام شلوار های جادویی که از شما دزدیده اند را پس بگیرید.

دانلود Rocky Rampage: Wreck ’em Up 3.1.2 – بازی اکشن خشم راکی اندروید

در Rocky Rampage: Wreck ’em Up باید تلاش کنید تا شتاب تان را ثابت نگه دارید و آرام سرعت خودتان را افزایش دهید. روند بازی بسیار ساده است. در مرحله اول به شما آموزش داده خواهد شد که چگونه بازی کنید و با سربازان دشمنان بجنگید و یا در صورت نیاز فرار کنید. در مراحل بعدی شما یاد خواهید گرفت که چگونه پرواز کنید، شنا کنید، و یا پرش های فوق العاده بلند انجام دهید. همچنین شما میتوانید از انرژی های شتاب دهند و آتش زا برای کشتن دشمنان استفاده کنید. میتوان به طور خلاصه گفت که شما باید تمامی موانع و دشمنان را ازبین ببرید تا به شلوار های جادویی تان برسید.

با پیروزی هر چه بیشتر، امتیازات و سکه دریافت میکنید تا با کمک این هدایا، قدرت خودتان را ارتقا دهید. اجرا این بازی بدون نیاز اتصال به اینترنت است. پس اگر در روز زیاد به انتظار می نشینید یا شغلی استرس زا دارید، همین حالا این بازی را دانلود کنید تا نه تنها حوصله تان دیگر سر نرود، بلکه هیجان و سرزندگی به زندگیتان تزریق خواهید کرد.این بازی به گوگل پلی متصل خواهد شد تا با کسب امتیازات، رتبه جهانی گیم شما ارتقا پیدا کند.