Physics Rolling Puzzle نام بازی پازلی و منطقی جدید اندرویدی است که از سوی استودیوی بازیسازی Severwright Greenhill و به صورت رایگان درگوگل پلی منتشر شده است. در این بازی به شما ثابت می شود که فیزیک چیزی نیست جز عقل سلیم کاربردی!

همانطور که همیشه معلم فیزیک می گفت: برای حل مشکلات پیچیده از عقل سلیم استفاده کنید. اکنون نیز اگر فکر می کنید شما آن کسی هستید که همه را از عقل و هوش پشت سر می گذارید ، این بازی “پازل نورد فیزیک” برای شما مناسب است.این یک بازی سرگرم کننده توپ است که شما را در طول سفر درگیر می کند. یک بازی ساده توپ فیزیکی اما سرگرم کننده و جذاب برای هسته است.هدف از این بازی ساده است ، شما باید ۳ ستاره را جمع آوری کرده و با استفاده از منطق فیزیک ساده توپ را به مقصد ببرید.

دانلود Physics Rolling Puzzle v1.0 - بازی با قوانین فیزیک اندروید

Physics Rolling Puzzle یک معمای جدید و جذاب فیزیک است. این پازل نورد فیزیک مبتنی بر فیزیک و دیوانه بودن آن است زیرا منطق بازی بازی واقعا دیوانه وار است. شما می توانید یک معمای فیزیکی عالی را پیدا کنید. این آزمایش مغز شما است که چقدر از لحاظ فیزیکی باهوش هستید. این یک معما مبتنی بر فیزیک است ، بنابراین ما از این موتور فیزیک بسیار قوی استفاده کردیم. مطمئناً پس از شروع بازی به این بازی علاقه مند خواهید شد. اگر دوست دارید بازی ، لطفا یک بررسی کرده و برنامه را ارزیابی کنید. اگر انتقاد یا انتقاد دارید ، همیشه خوشحال می شوید که برای ما نامه ارسال کنید.