با توجه به فراگیر شدن بیماری کرونا در سطح کشور، آموزش و پرورش برنامه رسمی خود را در زمینه تدریس مجازی دروس ارائه نموده است. این اپلیکیشن شاد نام برنامه کاربردی در زمینه آموزش آنلاین مدارس است که با نصب آن میتوانید از طریق گوشی یا کامپیوتر خود درس هایتان را مرور کرده و از ادامه ی تکالیف مدرسه باز نمانید. برای نصب این برنامه روی دستگاههای اندرویدی قبلا نسخه Apk آنرا معرفی نموده ایم. اما اگر دارای دستگاه آیفون باشید برای نصب اپلیکیشن شاد نیاز به نسخه مخصوص آی او اس خواهید داشت. از این جهت اکثر کاربران به دنبال نسخه مناسب بری آیفون و سیستم عامل ios می باشند تا این برنامه را برروی موبایل های آیفون خود نصب و استفاده کنند.

دانلود برنامه شاد برای آیفون IOS - آموزش آنلاین دانش آموزان

 

از آنجا که هنوز نسخه رسمی برای IOS منتشر نشده پیشنهاد می شود از نسخه تحت وب برنامه استفاده کنید. برای اینکار کافیست وارد صفحه ی دانلود در پایین صفحه شده و شماره تلفن خود را وارد نمایید تا کد امنیتی به خطتان ارسال شود.

دانلود برنامه شاد برای آیفون IOS - آموزش آنلاین دانش آموزان

پس از اهراز هویت و وارد کردن کد مربوطه وارد صفحه اصلی برنامه خواهید شد و به منوهای برنامه دسترسی می یابید. چنانچه نسخه ی مناسب دستگاههای آیفون ارائه شود، به محض انتشار میتوانید آنرا از همین صفحه بارگیری نمایید.