قرار است شما را با یک نر م افزار فوق العاده طراحی آشنا کنیم نرم افزاری به نام Canva Graphic Design Video Invite & Logo Maker‏  که شرکت سازننده Canva آن را به صورت حرفه ای طراحی و منتشر کرده است. شما در این نرم افزار می توانید طراحی و ویرایش فیلم را بطور شگفت آوری یاد بگیرید همچنین می توانید کارتهای کریسمس جذاب ، تصاویر پس زمینه تعطیلات خود و تبریک سال نو را با عکس ها و فیلم های خود ایجاد کنید حتی اگر شما یک متخصص طراحی نباشید!

یک برنامه طراحی گرافیکی همه کاره است که به صورت رایگان عرضه شده است که در آن : ویرایشگری کامل فیلم ، ساخت استوری اینستاگرام ، ساخت فیلم ، ساختن کولاژ ویدئویی ، آرم و پوستر ، ساخت کتاب و برنامه نهایی ویرایش می باشید و در نهایت به یک متخصص تبدیل می شوید. می توانید در این برنامه استوری اینستاگرام یا پیام های منحصر به فرد را طراحی کنید ، یک آرم و بنر برای شبکه های اجتماعی ایجاد کنید: فیس بوک ، پینترست و توییتر همچنین می توانید دعوت های تولد و دعوت های عروسی را خودتان انجام دهید.

دانلود 2.256.0 Canva - برنامه طراحی گرافیک اندروید

نحوه استفاده از بوم :
۱٫ از ابتدا یا یک طرح آماده شروع کنید
با بوم خالی ما طرحی ایجاد کنید تا در وقت خود صرفه جویی کنید و از هر یک از ۶۰،۰۰۰ قالب رایگان ما که توسط طراحان حرفه ای ایجاد شده استفاده کنید برای شاهکار خود می توانید از طراح و آرم سازنده ، پوستر و ویرایشگر فیلم استفاده کنید.

۲٫ از تصویر کامل استفاده کنید
تصاویر و فیلم ها را از گالری دستگاه خود بارگذاری کنید یا از کتابخانه ما عکس ها و تصاویر برتر استفاده کنید تا آرم ، پوستر و ویدیوی عالی را بسازید.

۳٫ ویرایش و اضافه کردن متن به عکس ها یا فیلم ها
به راحتی می توانید نقل قول ها یا متن های مختلف را به هر گرافیکی اضافه کنید و برای تغییر فونت از بیش از ۵۰۰ گزینه ای که وجود دارد استفاده کنید و حتی ، اندازه ، رنگ ، فاصله و موقعیت را تغییر دهید.

۴٫ ویرایش تصاویر مانند یک حرفه ای
از ویرایشگر تصویر رایگان برای اعمال فیلترهای عکس ، تغییر درخشندگی ، اضافه کردن ویگنت و موارد دیگر استفاده کنید.

اگر شما هم دوست دارید که در این زمینه حرفه ای شوید پس دست به کار شوید و Canva Graphic Design Video Invite & Logo Maker‏ را از وب سایت اندروید کده دانلود کنید.