Overdrive City – Car Tycoon Game نام بازی جدیدی است که به تازگی توسط استودیو بازی سازی Gameloft SE تولید شده است و در دسته بازی های شهرسازی سازی قرار می‌گیرد. اگر علاقه مند به دنیای ماشین ها هستید و دوست دارید که یک کلکسیون از اتومبیل ها را داشته باشید این گیم را هرچه سریعتر دانلود کنید. وقتی بازی را شروع می‌کنید خود را داخل یک شهر بسیار متفاوت می‌بینید که نقش یه تاجر موفق را ایفا می کنید شما باید بتوانید یک شهر بزرگ از ماشین ها تهیه کنید و آنها را در دسته های جداگانه و در کنار یکدیگر قرار بدهید مثلا ماشین های اسپرت و مسابقه را جداگانه بچینید و با استفاده از درآمدهای از طریق مسابقات و کارهای دیگری بدست می‌آورید.
دانلود Overdrive City – Car Tycoon Game 1.4.13 – بازی شهر ماشین ها اندروید
بخش‌های مختلفی را بسازید و همچنین ماشین‌های گوناگونی را خریداری کنید و تعداد ماشین ها و مجموعه خود را ارتقا بخشید. با بدست آوردن سریعترین زمان در زمینه طراحی اتومبیل خود ، امتیاز کسب کنید و برای تبدیل شدن به بهترین راننده جهان راه خود را باز کنید. برای بهینه سازی تولید کارخانه در شهرک اتومبیل خود ، با دوستان خود در شهرتان تجارت کنید و خرید و فروش قطعات خودرو را انجام دهید. برای دیدن اتومبیل های برتر و بازدید از پیشرفت دیگران، به شهر یک دوست مراجعه کنید! برای کسب پاداش های منحصر به فرد برای شهر و اتومبیل خود ، از تابلوهای صعود کنید.
بازی دارای دو بخش هیجان انگیز است بخش اول که مربوط به مدیریت کردن ماشین ها و جمع آوری آنها می‌شود و بخش دیگر مربوط به مسابقه دادن است که دارای یک هیجان بسیار عالی است که می‌تواند ضربان قلب شما را بالا ببرد برای شرکت در رقابت لازم است ماشین خود را انتخاب کنید سپس با استفاده از کنترل بسیار ساده وارد مسابقه شوید و از مسیرهای مختلف عبور کنید و با نهایت سرعت به پیش بروید و سرانجام پیروز آن مسابقه بشوید. می توانید گیم هیجان انگیز Overdrive City – Car Tycoon Game را از وب سایت اندروید کده دانلود کنید.