War of Kings را میتوانی به عنوان یکی از بهترین بازیهای نبرد برای گوشی های اندروید معرفی کرد که با گرافیک عالی و طراحی خوب خود توانسته امتیاز ۴٫۰ گوگل پلی را کسب کند. در این بازی باید نقش فرمانده عملیات استراتژیک را به عهده بگیرید. داستان در دنیایی مملو از جنگ ، درگیری بین قبیله ها آغاز می شود ، شما باید در جستجوی سربازان و متحدین باشید تا بتوانید تیم و ارتشی منظم داشته باشید. سپس فرمانده و Legend شوید و ارتش و امپراتوری خود را بصورت مرحله به مرحله بسازید و با پادشاهی ها و دشمنان بجنگید.

در حالت آنلاین به دنبال مخالفان از سراسر جهان بوده و با آنها مبارزه کنید تا بتوانید منابع و اموال دیگران را غارت کنید. حتی اگر به اینترنت متصل نیستید، نگران نباشید زیرا بدون نیاز به اتصال به اینترنت می توانید به طور مداوم با دشمنان بازی کنید. همچنین کنترل آسان و ده ها ابزار برای کنترل آسان سربازان و جابجایی آنها در هر نقطه وجود دارد ، سعی کنید آن را کشف کنید!

دانلود War of Kings 83 – بازی استراتژیکی جنگ پادشاهان اندروید
گزینه های بسیاری برای توسعه قبیله شما در بازی گنجانده شده زیرا هر کس استراتژی خاص خود را دارد بنابراین ده ها ویژگی و ابزار ارائه شده است که باعث می شود قبیله شما برای شکست دشمنان توسعه یافته و قدرتمند شود. در بازی War of Kings هوش پیروزی است ، بنابراین باید استراتژی های خود را برای غلبه بر حریفان خود موثر و قدرتمند بسازید.
به عنوان فرمانده می توانید نماد RPG خود را انتخاب کنید تا نمادی از قبیله شما باشد. این بازی دارای موسیقی بسیار شگفت انگیزی است که باعث می شود شما در فکر مداوم باشید تا قبیله خود را قوی ترین کنید! اندازه کوچک و استفاده اندک از داده های اینترنت از دیگر نقاط قوت بازی محسوب می شود. پس نگران از بین رفتن اطلاعات اینترنت خود نباشید ، ما موفق شده ایم که بازی Kings War را یکی از بهترین بازی هایی کنیم که از داده های بسیار کمی اینترنت و همچنین اندازه بازی روی گوشی شما استفاده می کند.