وب سایت اندروید کده می‌خواهد شما را با یک بازی سرگرم کننده و مهیج به نام Merge Star : Adventure of a Merge Hero‏ که در دسته بازی های آرکید و ماجراجویی قرار می گیرد و شرکت بازی سازی NANOO COMPANY Inc. آن را تولید کرده است را به شما مخاطبان همیشگی معرفی کند. وقتی بازی رو شروع می‌کنید یک نقش به شما تعلق میگه که باید به خوبی آن را ایفا کنید شما نقشه قهرمان محبوبی را بازی خواهید کرد که باید با دیگر قهرمان‌های بازی همراه شود و به آن‌ها در شکست دادن تمامی دشمنان کمک کند.

دانلود Merge Star 2.6.2 – بازی جنگ قهرمانان: ادغام تجهیزات اندروید

این دشمنان هیولاها و اژدهایی هستند که قدرت بسیاری نیز دارند اما شما نباید بترسید و تردید به خود راه بدهید چون سلاح های ویژه ای برای شما در نظر گرفته شده است که می‌توانید آن‌ها را با یکدیگر ادغام کنید و یک سلاح بسیار قوی و قدرتمند بسازید مثلاً دو تکه چوب را با یکدیگر ترکیب کنید و یک سلاح جدید و متفاوت درست کنید و بازی به همین روال ادامه پیدا می کند به این صورت که هرچیزی که ساخته اید می توانید ادغام کنید و یک‌سلاح بسیار مجهز دیگری بسازید و همراه با آن وارد جنگ با دشمنان شوید.
صحنه بازی Merge Star : Adventure of a Merge Hero‏ به دو قسمت تقسیم شده قسمت بالای مربوط به جنگ با دشمن است و قسمت پایین مربوط به تجهیزات جنگی است که می‌توانید متناسب با دشمن خود از آن‌ها استفاده کنید هرچقدر دشمنان خود را بیشتر شکست دهید امتیازهای بالاتری به دست می آورد که با استفاده از همین امتیاز نیز هر کدام از قهرمانان را ارتقا بخشید و قدرت آنان را افزایش دهید.