برای بار دیگر آمده ایم تا شما را با بازی Fantasy Forge که در سبک بازی های شبیه سازی ست و توسط شرکت بازی سازی Sparkling Society – Island Village Building Games تولید شده است آشنا کنیم. وقتی بازی را در دستگاه خود آغاز می‌کنید با قبیله های زیادی روبرو خواهید شد که در کنار یکدیگر مشغول زندگی هستند. هر کدام از این قبایل دارای ویژگی‌ هایی منحصر به فردی است و همچین توانایی های خاص خود را دارد وظیفه شما در این بازی پیشرفت کردن یک قبیله و تبدیل کردن آن به یک امپراطوری بسیار بزرگ و متحد است.

ابتدا تعیین کنید که استراتژی شما چیست. در این بازی شبیه سازی ساختمان سازی شهری، باید روحیه خود را بالا نگه دارید و تا بتوانید تولید را ادامه دهید. اما آگاه باشید، اگر قبایل خود را خیلی تحت فشار قرار دهید، آنها شهر شما را ترک خواهند کرد. برای افزایش درآمدتان با دوستان خود تجارت کنید. از مهارت های خود برای تولید کالا و تجارت منابع با دوستان خود استفاده کنید! با هم بازی کنید و قبایل جدید را کشف کنید، مهارت های مخفی را باز کنید و گنج های پنهان را پیدا کنید تا از این بازی شبیه سازی ساخت شهر، با هم لذت ببرید!

دانلود Fantasy Forge 2.12.2 – بازی پادشاهی فانتزی اندروید

برای این کار باید از نظر اقتصادی قوی باشید که می‌توانید با دیگر قبایل معاملات اقتصادی انجام دهید و همچنین باید از قبیله خود به خوبی محافظت کنید. در انجام این کار از جادوگر ها کمک بخواهید و برای کارهای کشاورزی خود با روستاییان مشورت کنید و با احترام به آنها برخورد کنید و به علاوه از تمامی منابع طبیعی استفاده کنید تا یک منظره بسیار خوب برای قبیله بسازید و حتی قادر هستید نقشه جزیره گنج را بدست آورید و یک گروه را برای تصرف آن مأمور کنید. خلاصه باید همه این کارها را انجام دهید تا یک پادشاهی قدرتمند بسازید و در آنجا با افراد به خوبی رفتار کنید پس اگر علاقمند هستید می توانید گیم Fantasy Forge را از وب سایت اندروید کده دانلود کنید.