وب سایت اندروید کده می خواهد تا شما را با یک بازی هیجان انگیز و متفاوت به نام Survivalist: invasion که در سبک بازی های نقش آفرینی است و شرکت بازی سازی TeslaGames Global آن را تولید کرده است شگفت زده کند. آیا تا حالا به این فکر کردید که اگر یک زمانی سوار هواپیما شوید و از روی یک مقیاس بسیار بزرگ و قشنگ پرواز کنید اما ناگهان هواپیما سقوط کند و وارد دریا شود آن وقت چه اتفاق هایی قرار است بیفتد. در این بازی نقش یک سرباز را ایفا می کنید که هواپیمای او سقوط کرده است و مجبور شده همراه با دیگر بازماندگان برای زنده ماندن وارد یک جزیره عجیب و غریب شود که هیچ اطلاعی از آن ندارد و نمی دانند چه کسانی در آن جزیره زندگی می کنند.

دانلود Survivalist: invasion 0.0.613  – بازی تهاجم زامبی ها اندروید
در واقع این جزیره مخصوص به موجواتی نام زامبی هاست که آن‌ها قصد دارد تا تمامی افرادی را که وارد جزیره شده‌اند را از بین ببرند و این زامبی ها به وسیله آزمایش های خاصی توسط کسانی که قصد دارند جهان را نابود کنند ساخته شده‌اند شما باید بتوانید به وسیله سلاح هایی که خودتان خواهید ساخت در مقابل زامبی ها ایستادگی کنید و آزمایشگاه آن‌ها را نابود کرده تا بتوانید جهانیان را از این اتفاق نجات دهید و به یک قهرمان جهان تبدیل شوید.
این بازی برخی از مؤلفه های پیچیده RPG و یک داستان جذاب را ارائه می دهد. زره و سلاح های خود را بهبود بخشید.
با شخصیت های منحصر به فرد ملاقات کنید و quests آنها را تکمیل کنید. در تقابل میان چندین جناح قدرتمند شرکت کنید. برای یک سفر طولانی پر از خطرات ، معماها و اکتشافات وحشتناک آماده باشید. این مجمع الجزایر اسرارآمیزترین مکان روی زمین است. تعداد زیادی از مردم ، از دانشمندان پنهان گرفته تا سازمان های اطلاعاتی آمریکا ، سعی کردند نیروهایی را که در اعماق آن پنهان شده اند ، تسخیر کنند. و تنها ارتش انقلاب جهانی ، که در بیشتر کشورهای جهان به عنوان یک سازمان تروریستی شناخته می شود ، موفق شد. آیا میتوانید نقشه های آنان را خنثی کنید.
Survivalist: invasion یکی از بهترین بازی های زامبی کشی است که می توانید آن را از وب سایت ما دریافت کنید.