Golden Boot از جمله بازی های منتشر شده از سوی استودیوی Nordeus‏ است که آنرا برای علاقمندان بازیهای فوتبالی و ضربات ایستگاهی منتشر کرده است. در این بازی ورزشی باید بتوانید انواع ضربات کاشته را به ثمر برسانید. برای اینکار ابتدا تیم رویایی خود را بسازید! بازیکنان جدید را کشف کرده و مهارت های تیراندازی و دروازه بان آنها را ارتقا دهید.

سپس با شلیک بیش از حد به دیوارهای مختلف برای به ثمر رساندن گل تلاش کنید و با ضربه زدن به اهداف دقیق، رکورد امتیازاتتان را بزنید. انواع توپ های منحصربفرد را آنلاک کنید و از توپ مطابق با سبک خود استفاده کنید! زیرا انواع مختلفی از توپ مانند تیرانداز از خفا و بسیاری موارد دیگر را امتحان کنید که امتیازهای بیشتری را برای سبک های خاص بازی ارائه می دهد.

دانلود Golden Boot v2.1.6 - بازی آنلاین ضربات ایستگاهی اندروید
۴ حالت موجود را در این شبیه ساز فوتبال کاوش و فتح کنید. در حالت اول با امتیاز از موقعیت های ویژه ضربه آزاد برای به دست آوردن زندگی اضافی و سکه ها کمک بگیرید. در حالت دوئل – در مسابقات PvP با محدودیت زمانی در رقابت با بازیکنان آنلاین از سراسر جهان، بهترین امتیازات را بدست آورید. یا حتی در حالت دوستان شرکت کرده و در برابر دوستان در زمان واقعی بازی کنید.
موقعیت های معروف را دوباره به دست آورید تا جوایز شگفت انگیز در بازی را بدست آورید. در برابر سایر گیمرها در سراسر جهان در مسابقات PvP با محدودیت زمانی شرکت کرده و نامتان را در لیدربورد بالا ببرید. گرافیک واقعی و صداگذاری عالی از دیگر نقاط قوت این بازی فوتبالی محسوب می شود که میتوانید آنرا روی دستگاههای خود نصب کرده وتا ساعت ها مشغول اجرای بازی شوید.بازی Golden Boot از داده های Wi-Fi یا تلفن همراه استفاده می کند (هزینه شبکه ممکن است اعمال شود). اتصال شبکه به بازی نیاز است. این بازی شامل تبلیغات است.