Flick Goal نام بازی جدید و مهیج از استودیوی Gameguru است که آنرا برای علاقمندان سبک ورزشی و فوتبالی عرضه نموده است. در این بازی خبری از تیم و مربی و یک بازی گروهی فوتبال نیست. بلکه فقط یک توپ و دروازه در اختیار دارید تا بتوانید شوت های زیبایتان را به گل تبدیل کنید. هدایت توپ را با استفاده از جهت نماها و خط هایی که به سمت دروازه کشیده می شود، تعیین کنید و سپس شوت های دقیق و هدفدار بزنید. شما میتوانید وارد مکان های خیره کننده از سراسر دنیا شده و در آنها بازی را دنبال کنید. مثلا زمین های خاکی یا سرسبز یا حتی از میان آسمان خراش های شهرهای مختلف، به سمت دروازه شوت کنید.

دانلود Flick Goal! 2.0.2 - بازی ورزشی ضربات ایستگاهی اندروید
در بازی جذاب Flick Goal مهارت های خود را در زمینه ی شوت زدن و ضربات کاشته شده، به نمایش بگذارید و به یکی از بهترین بازیکنان این رشته تبدیل شوید. روی نقاط ضعفتان کار کرده و با تمرین بسیار باعث پیشرفت خود شوید. با زدن گل های بیشتر، میزان امتیازاتتان را بالاتر ببرید و در لیست بهترین بازیکنان قرار بگیرید. انواع چالش ها در حالت های تک نفره و چندنفره وجود دارد که با تکمیل انها قادرید توپ ها و کاراکترهای جدید را آنلاک کنید.
با استفاده از آیتم های مختلف، ظاهر جدیدی برای کاراکترتان طراحی کرده و قفل مکان های جدید را باز کنید. بازیکنان دیگر را شکست دهید، با حریفانی از سراسر جهان بازی کنید! حالت های آنلاین را امتحان کنید یک به یک یا سه به سه بازی کنید تا مهارت های خود را در زدن ضربات آزاد به بقیه نشان دهید.