بازی جدید و مهیج Football Killer یکی از بازیهای فوتبالی خلاقانه است که میتوانید نقش یک فوتبالیست حرفه ای را در آن تجربه کنید. آیا همیشه دوست داشته اید که یک بازیکن فوتبالی باشید و وارد رقابت های مهم شوید؟ پس اکنون وارد بازی شده و به همه نشان دهید چقدر مهارت دارید. این بار باید در مکان هایی بازی کنید که دیواره های بلند و موانع مختلف وجود دارند و توپ را از میان این موانع شلیک کنید تا به سمت دروازه برود. اگر بتوانید طوری توپ را شوت کنید که به دیواره ها و آدمک هایی که لابلای دیواره قرار گرفته اند بزنید، توپ کمانه کرده و با تغییر جهت خود به سمت دروازه می رود. این امر نیاز به دقت و تصمیم گیری های هوشمندانه دارد که کم کم آنها را یاد می گیرید.

دانلود Football Killer 1.0.46 - بازی ورزشی قاتل فوتبالی اندروید

در بازی Football Killer قدرت تیراندازی توپ خود را با توانایی کشتن دشمنان در یک ضربه نشان دهید. دشمنان به کل زرادخانه مجهز شده اند ، بنابراین تیراندازی به افراد ضروری خواهد بود. اما هیچ گلوله ای وجود ندارد ، فقط توپ شماست که پرتاب می شود. این گیم تیراندازی آفلاین شامل مواد منفجره ، ترامپولین ها و موانع دیگر است.

از آنجا که مد در دنیای فوتبال بسیار مهم است شما می توانید ظاهر بازیکن خود را با هر آنچه که می خواهید تغییر دهید. پیراهن ، عینک ، ریش یا حتی لباس مجلسی بر او بپوشانید. همه چیز توسط خودتان انتخاب می شود. می توانید مدل مو را تغییر دهید. بازیکن خود را انتخاب کنید و به او یک توپ جدید بدهید و تمام چیزهایی که در هنگام به ثمر رساندن امتیاز و از بین بردن دشمنان بسیار جالب و شیک به نظر می رسد.