I, Viking  شما را وارد نبردهای گسترده ی وایکینگ ها می کند این بازی جذاب از سوی استودیوی Mad Dog Games و بصورت رایگان در مارکت اندروید عرضه شده است. شما در این بازی نقش فرمانده گروهی از وایکینگ ها را به عهده میگیرید که برای دست یابی به ثروت و گنج های افسانه ای وارد سرزمین های دیگر می شوند. آنها برای غارت هرچه بیشتر گنج ها بایکدیگر نزاع می کنند تا بتوانند ثروت بیشتری بدست آورند. پس شما نیز دهکده خود را بنا کنید و آن را مجهز کنید. سپس قدرتمندترین رزمندگان خود را جمع کنید و به نیرو و مهارتهای واقعی خود دست پیدا کنید!

از شخصیت های منحصر به فرد و توانایی های آنها برای شکست دشمنان در عملیات آنلاین استفاده کنید! وقتی سرزمین های دور از گنج ها پر شوند این نبردها بیشتر شعله ور خواهند شد. با ترکیب افسانه ای قهرمانان و شخصیت های جسور برای خود قدرت زیادی کسب کنید تا در نبردها پیروز شوید. در حالت چند نفره تیمی بازیکنان دیگر را در زمان واقعی شکست دهید!

دانلود I, Viking 1.20.4.58483 - بازی اکشن من وایکینگ هستم اندروید
شخصیت های منحصر به فرد را از میان رزمندگان جمع کنید ، هر یک با مهارت منحصر به فرد تهاجمی هستند و باعث میشود سبک نبرد خود را تنوع دهید. سلاح و زره و سلاح های هنری و مسحور کننده برای وایکینگ های شما طراحی شده تا بتوانید با صعود به مراحل بعدی قدرت و توانایی های جدید را به آنها اضافه کنید. دهکده خود را ارتقا دهید. در بازی I, Viking  میتوانید ساختمان های جدیدی در دهکده خود ایجاد کنید تا به ویژگی های جدیدی برای تیم نبرد خود دسترسی پیدا کنید! نسخه ی جدید این بازی آنلاین به همراه دیتا و نسخه ی مود شده آماده ی دانلود از وبسایت اندرویدکده می باشد که میتوانید آنرا بارگیری و نصب نمایید و تا ساعتها مشغول نبرد با وایکنیگ های جسور و بی باک شوید.