تیک تاکTikTok یکی از برنامه های ساخت و اشتراک گذاری کلیپ های ویدئویی است که در آن میتوانید مانند برنامه اینستاگرام، استوری های جذاب قرار دهید. برای ساخت انواع کلیپ های چند ثانیه ای نیاز به افکت ها و جلوه های ویژه تیک تاک خواهید داشت تا بتوانید آنها را از سادگی و یکنواختی درآورید. با نصب تیک تاک در ایران قادرید فیلم های کوتاه هیجان انگیز و خلاقانه بسازید. از لحظات روزمره خود گرفته تا لحظات ورزشی حساس و یا حتی از حیوان خانگی تان فیلمبرداری کرده و آنها را در بستری امن و پرمخاطب به اشتراک بگذارید.

با دانلود تیک تاک میتوانید از ابزارهای کاربردی و آسان کمک بگیرید تا از لحظات روزانه خود فیلمبرداری کرده و آنها را با جلوه های ویژه ، فیلترها ، موسیقی و موارد دیگر جذابتر کنید. با ساخت حساب کاربری میتوانید تعداد بی پایان فیلم ها را بطور اختصاصی تماشا کنید و هرآنچه دوست دارید را به اشتراک بگذارید. TikTok شامل انواع فیلم های واقعی ، جالب و سرگرم کننده ای است که روز شما را رقم می زند.

در TikTok قادر به تماشای انواع فیلم ها ، از کمدی ، بازی ، DIY ، غذا ، ورزش و حیوانات خانگی خواهید بود. برای شروع ضبط کافیست روی صفحه نمایش ضربه زده و برای مکث در حین فیلمبرداری ،انگشت خود را بردارید. میلیون ها سازنده در TikTok مهارت های باورنکردنی و زندگی روزمره خود را نشان می دهند.

همچنین میتوانید موسیقی یا صدای مورد علاقه خود را به صورت رایگان به فیلم های خود اضافه کنید. از میان موسیقی های صوتی و لیست های پخش صوتی در هر ژانر ، از جمله هیپ هاپ ، ادم ، پاپ ، راک ، رپ جستجو کرده و سبک دلخواهتان را بیابید. سلفی های خود را با جلوه های خلاقانه بیان کنید و آنها را با هزاران فیلتر ، افکت و اشیاء AR زیباتر کنید.

این اپلیکیشن به دستور کارگروه مصادیق مجرمانه از سایت حذف شده است!