Designer City 2: city building game از جمله بازی های شهرسازی اندروید است که میتوانید در آن وظیفه ی ساخت شهری بزرگ و کامل را به عهده بگیرید. یک شهر رویایی برای خود ایجاد کرده و انواع خانه ها ، هتل ها، آپارتمان ها و آسمان خراش ها را در آن بسازید تا مردم و ساکنین بیشتری برای زندگی در آنجا جذب کنید. مردم پس از استقرار در شهر شما به فرصت های شغلی نیاز خواهند داشتف پس برای آنها شغل ایجاد کنید و با ساخت انواع کافه ها ، رستوران ها ، تئاترها ، استادیوم ها و سایر امکانات تفریحی برای آنها مشاغل و صنعتهای جدید ایجاد کنید.

در بازی شهرسازی Designer City 2 برای خوشحال کردن مردم دست به کار شده و ساختمان ها و مراکز تفریحی بیشتری به شهر اضافه کنید تا میزان رضایت آنها افزایش یابد. ساکنان شما مایل به زندگی در یک شهر آلوده نیستند ، بنابراین مهم است که شهر خود را با دقت منطقه بندی کنید و شهر خود را با تعداد زیادی درخت ، پارک و ساختمانهای نمادین از سراسر جهان تزئین کنید. منابع انرژی و آب را برای شهر خود مدیریت کنید ، زباله ها را تأمین کنید و زمین را برای تولید مواد غذایی برای تغذیه شهر خود فراهم کنید.

دانلود Designer City 2 1.42 - بازی طراحی شهر 2 اندروید

به عنوان یک طراح در بازی Designer City 2 باید شبکه های حمل و نقل بزرگ را مدیریت کنید و بنادر و فرودگاه های بزرگ بسازید تا مردم بتوانند به قسمت های مختلف شهر و کشور سفر کنند. منظره خود را به شکلی که می خواهید مجسم کنید. زمین را برای ایجاد رودخانه ها ، دریاچه ها و خط ساحلی پایین بیاورید. آن را برای ایجاد زمین مرتفع ، تپه ها و کوه ها بالا ببرید. شما میتوانید سبک و سیاق خودتان را اجرا کنید. این بازی ساخت شهری را بصورت آفلاین یا آنلاین انجام دهید. افق شهر کامل خود را طراحی کرده و شهری شگفت انگیز را رقم بزنید. همچنین میتوانید آنرا به صورت رقابتی بازی کنید و به صدر تابلوهای امتیازات برسید. به ساختمانهای مختلف شهر بروید و برای الهام گرفتن از سایر شهرها و شهرهای جهان بازدید کنید.