Ice Crush 2020 نام یک بازی اعتیاد آور در سبک مچ ۳ است که در آن به ماجراجویی افسانه ای با آدم برفی زیبا می پیوندید! در واقع Ice Crush تجربه بازی جدید با گرافیک زیبا و تقویت کننده را به شما ارائه می دهد. با دوستان خود در هر زمان و هر مکان بازی کنید! آنها را به چالش بکشید تا ببینید چه کسی می تواند بالاترین امتیاز را کسب کند ، نمی توانید این بازی پازلی مسابقه ای را متوقف کنید.

گیم پلی جذاب بازی شامل بیش از هزاران سطح است که به خوبی طراحی شده ، گرافیک متنوع و هدف خاص در هر سطح از دلایل محبوبیت بازی به شمار می آید. همچنین میتوانید پاداش جذاب روزانه را به دست آورده و با چرخاندن گردونه شانس از قدرت یو پی اس ویژه برای تکمیل سطوح چالش برانگیز کمک بگیرید. پا به دنیای یخ زده با انواع آدم برفی های متعدد گذاشته و تا ساعت ها غرق در تصاویر عالی و گرافیک ویژه آن شوید.

دانلود Ice Crush 2022 3.8.7 - بازی پازلی کم حجم اندروید

افکت ها و جلوه های فوق العاده قدرت و آثار هنری با شکوه هنگام ترکیب بوسترهای مختلف و همچنین وجود چالش هفتگی شامل جمع آوری آدم برفی بر جذابیت مراحل می افزاید. شما میتوانید پیشرفت خود را در فیس بوک همگام سازی کنید ، و دوستان خود را در این رقابت انتخاب کنید تا بهترین امتیاز را کسب کنند.اگر از دوستداران بازیهای پازلی خاص هستید اکنون با نصب Ice Crush 2020 به جمعی از بیش از ۲ میلیون بازیکن بپیوندید و بهترین بازی مچ ۳ مسابقه ای را در تلفن همراهتان کشف کنید!