Tap Tap Fish – Abyssrium Pole نام یکی از بازی های کودکانه و سرگرم کننده از استودیوی FLERO Games است که شما را وارد دنیای هیجان انگیز و جذاب خود می کند. در این بازی شما شاهد یک قله و کوه برفی در میان اقیانوس ها هستید که باید بتوانید آن را از یک فضای ساکت و بی روح به مکان عالی و تفرجگاه مناسب برای همه حیوانات و آبزیان تبدیل کنید. پس دست به کار شده و پس از نصب بازی آکواریوم قطبی خود را فقط با یک شیر سریع بسازید!

گیم پلی آرامش بخش و موسیقی زیبای بازی باعث می شود تا محو آرامش و محیط صلح‌آمیز اقیانوسهای قطبی شوید. انواع حیوانات مخصوص قطب جنوب یعنی خرس های قطبی، روباه ها و شیر های دریایی و حیوانات دیگر در انتظار کمک شما هستند. همچنین میتوانید صدها ماهی را در عمق دریا کشف کنید.

دانلود 1.18.4 Tap Tap Fish - Abyssrium Pole‏ - بازی اعماق اقیانوس اندروید
هر حیوان توسط هنرمندان به سبک بسیار زیبایی ساخته شده و شما از تماشای آنها لذت خواهید برد. روش انجام بازی بسیار ساده بوده و برای تکمیل مراحل آن کافیست روی صفحه نمایش دستگاه خود ضربه بزنید تا مرجان ها و ماهی ها را فقط با یک لمس صفحه ایجاد کنید. گرافیک کامل سه بعدی و شگفت انگیز بازی و طراحی صحنه های گرافیکی زیبا از دلایل جذابیت این بازی خواهد بود. همچنین موسیقی پس زمینه دوست داشتنی و صدای واضح نهنگها و قطرات آب شما را به سمت دنیای آرام و صلح آمیز خواهد برد که در کمتر بازی نمونه آن را شاهد هستیم.