در بازی جذاب و نفسگیر State of Survival داستان از این قرار است که باید وارد یک فضای آخرالزمانی شده و با ویروس های مرگباری که تمام سطح شهر را آلوده کرده است مبارزه کنید. شش ماه از انتشار ویروس کشنده در سطح شهر گذشته و تمام زامبی ها در گوشه و کنار شهر ظاهر شده است. شما باید سلاح های مرگبار تان را به دست گرفته و مانند یک قهرمان برای نجات دادن جان بی گناهان و مردم سالم شهر دست به کار شده و آنها را از چنگال زامبی ها و هیولا ها نجات دهید. شما یک بازمانده هستید و قرار است به همراه تیمی از دوستانتان به مبارزه شجاعانه با هیولاها بپردازید. برای امنیت خود ابتدا شهری بسازید که از امواج حملات زامبی ها در امان بماند و بتوانید افراد نجات یافته را به آنجا منتقل کنید.

دانلود State of Survival 1.20.40 - بازی بقا در مقابل زامبی ها اندروید
آلودگی زامبی ها در سراسر کشور پراکنده شده است و نیروهای ارتش و دولت کاری از پیش نبرده اند. اکنون جهان به افراد آلوده تعلق دارد. زمان آن رسیده است که یک شهر با یک استراتژی برای زنده ماندن از زامبی ها و هیولا ها بسازید. طاعون سریعتر گسترش می یابد ، و مردم به یک قهرمان احتیاج دارند! آنها به یک بازمانده احتیاج دارند ، زیرا تنها هدف زنده ماندن است! در این ماجراجویی، می توانید تیمی از دوستان بسازید یا با سایر بازماندگان بجنگید. زامبی ها را با اسلحه تیرانداز از خفا در حالت fps مورد هدف قرار دهید.

برای زنده ماندن از این جنگ هولناک ، هر کاری که می توانید انجام دهید. پیروزی در نبرد آسان نخواهد بود. هیولاها و افرار آلوده همه جا هستند و شما باید با ارتش زامبی مبارزه کرده و تیم و استراتژی جدید بسازید. تبدیل به یک شکارچی زامبی شوید! می توانید بمبی بکارید یا زامبی ها را شلیک کنید! طلا ، سکه و هر چیز لازم را برای زنده ماندن جمع کنید.